Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért sokkal érzelmesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért sokkal érzelmesebbek, mint a férfiak?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok azzal,hogy vannak kivételek. Nem szeretnék általánosítani,de többségben vannak az érzelmes nők.
2020. febr. 26. 23:57
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#13 én imádok szexelni, 34 év alatt nem volt olyan, hogy lagymatagságom miatt híúsult volna meg egy tranzakció, akkor sem ha sokadik menet aznap, és fizikailag olyan fáradt voltam, hogy utána elaludtam miközben beszélt hozzám a barátnőm (pedig rossz az alvókám, nagy csend és nyugalom kell, hogy el tudjak aludni).

Soha sem voltam agresszív, de megvédtem magam, de mindig kerültem a konfliktusokat, ezért sem vagyok valami sikeres a nőknél, pedig sokan azt mondják, nekem biztos sikeresnek kéne lennem.

2020. febr. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

szerintem nekem azaz 12-esnek szántad de lentebb asszem írtam hogy nem járnak kéz a kézben de még is van átfedés!

az agressziónak is van több fajtája! van szexuális, passziv, érzelmi, erőszakos, és stb agresszió...

2020. febr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!