Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt hűséges férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hűséges férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért vagytok azok?
2020. febr. 24. 13:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Szülői minta, gerinc, és szerelem egyvelege miatt.
2020. febr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Sem itt, sem mashol nincsenek.
2020. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
60%
Mert ha nagy nehezen összejönne végre egy komoly barátnő, eszembe sem jutna ezzel elbacni. Lehetőségem sem lenne rá, mert nem vagyok a nők kedvence, illetve ha mégis megtenném, nem tudnék a lelkiismeretemmel elszámolni.
2020. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%
Miért pont itt lennének? Kétféle pasi van: aki a kutyának sem kell (ő nagyon hűséges/lenne) és a jópasi, akire a barátnőd, kolléganőd, szomszéd csaj....stb ugyan úgy jópasiként tekint. Ő pedig ha nem a.) hülye és/vagy b.) impotens akkor sorra le is fogja őket varrni.
2020. febr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Mindig minket dobnak, ilyen ez :/
2020. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem akarok kib.szni a másikkal, nem akarok olyasmit csinálni, amit magamnak sem szeretnék, nem akarok hazavinni semmit, és nem akarom, hogy valami nagyon időleges elvonja a figyelmemet valami mélyebbről.

Nem vagyok egy kifejezett jófiú egyébként, abszolút nem monogám a lelkialkatom és nem is csinálok belőle titkot. De megvannak az etikus utak a megoldásra.

2020. febr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#7 "Mert ha nagy nehezen összejönne végre egy komoly barátnő, eszembe sem jutna ezzel elbacni. Lehetőségem sem lenne rá, mert nem vagyok a nők kedvence, illetve ha mégis megtenném, nem tudnék a lelkiismeretemmel elszámolni."

Elméletben elképzelni nagyon könnyű. Igazából viszont fogalmad sincs, hűséges lennél-e. Hány olyan van, hogy végre nagy nehezen összejön a barátnő, aztán megugrik az önbizalom, és hirtelen úgy érzi, vele akar összejönni minden második szembejövő csaj...

2020. febr. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: volt egy barátnőm 6 évig, nem csaltam meg. Ő viszont igen.
2020. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

#8 Akkor miért fogalmaztál úgy, mint akinek soha nem volt és nem is lesz komoly kapcsolata?

Akár érint, akár nem, amit írtam, egy létező jelenség.

2020. febr. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert a párom a barátom is. A barátját nem árulja el az ember.
2020. febr. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!