Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt hűséges férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt hűséges férfiak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor miért vagytok azok?
2020. febr. 24. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Volt jó pár párkapcsolatom, de idáig csak egy nővel szemben voltam hűséges a nejemmel szemben lassan 10 éve. Beszélgettünk már erről a haverokkal és nekik is azt mondtam, hogy ő annyira egyenes és őszinte velem, hogy nem érdemli meg hogy ne legyek hűséges hozzá. Vele szemben olyan lelkiismeret furdalásom lenne ha félrelépnék, hogy utána nem tudnék a tükörbe nézni. A jó kapcsolatok sajátossága hogy mindkét fél értékeli azt, amit a másik fél biztosít számára és ezt nem áldozza fel semmi bizonytalan dologért, mert egyszerűen nem ér annyit.

Korábbi kapcsolataimban nem éreztem ezt, azért tartottak max 1 évig, a szakítás után csak azon járt az eszem hogyan tovább, nem nyalogattam a sebeimet, nem értékeltem azokat sokra. Most is lenne lehetőségem tovább lépni, kapásból tudnék mondani három nőt aki megmozgatná a fantáziámat, de nem teszem, a párom nem ezt érdemli. Ragaszkodom hozzá.

2020. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem primitívnek neveltek, hanem ragaszkodónak és tisztességesnek. A szex racionálisan lett kezelve előttem a szüleim részéről, nem értékeltem túl emiatt önmagában, érzelmek nélkül annyira, mint majdnem mindenki, akit ismerek és tudom róla, hogy félrement.
2020. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen, igy nottem fel, kicsiny kozossegbol szarmazok ahol a huseg sokat jelentett. Huseges vagyok :)
2020. febr. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
56%
Igen, mert még sosem volt párkapcsolatom, így érzem, ha lenne végre egy párkapcsolatom, akkor azt nagyon megbecsülném.
2020. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Nyakasparasztgazda ***** válasza:

Igen.

Tisztesség, tisztelet, szerelem, házasság, gyerekek.

2020. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Na en meg normális becsületes nőt nem találok... akkor ilyenkor mivan....?!
2020. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 mikeXxX ***** válasza:
Mert van gerincem ismerem mi az hogy szerelem és nem úgy mint neked aki semmit sem ismer az életben. 40f
2020. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!