Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséges férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges férfiak! Mennyire kell megerőltetni magatokat, hogy hűségesek maradjatok?

Figyelt kérdés

1-10 - es listán tudnatok érzékeltetni?

Ahol 1 a semmit, a 10 szám a tantaloszi kínokat jelenti.


2019. dec. 20. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
34%
A hűség DÖNTÉS kérdése. Ha már meg kell valakinek erőltetni magát, nemtől függetlenül, hogy hűséges maradjon párjához, az a kapcsolat már kuka.
2019. dec. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Legtöbbször 1, mert lehetőségem sincs. Amikor volt, akkor olyan 7-8.
2019. dec. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
29%
Hűséges férfi nincs, csak olyan, akinek nincs lehetősége félredugni.
2019. dec. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
3-as ez olyan nagyot mondok hátha keménynek tűnök szöveg. Olyan mint a minden nő ... csak némelyiknek nem tudunk eleget fizetni. Ha én írtam volna ezt ki akkor szerintem törlés kitiltás kombó befigyelt volna. Így hogy reagálás, már nehezen indokolna a modi
2019. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez beállítottság kérdése - mindkét nemnél. Aki hűséges annak eszébe se jut a dolog, ha közelít hozzá valaki azt nem érti, elzavarja ha rájön.


A nagytöbbség meg gondolatban gyakran megteszi - sajnos - és ha lehetősége van rá meg is teszi "úgyse derül ki" meg ilyenek.

2019. dec. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűséges férfi van. Meg kell hozzá érni és olyan párt választani aki az igazi..

Az első házasságom fiatalon, komolytalanul jött össze. Pár év lila köd aztán meg a szar valóság. Megcsalas mindkét részről, válás. A második hosszú kapcsolatom 10 év, részemről (én vagyok a férfi) sosem csaltam meg és amennyire tudom ő sem. Más okok miatt lett vége. A harmadik komolynál hosszú szünet után olyat találtam akinél számomra jobb nincs és jó a szex is de főleg a személyisége miatt szemen köpném magam ha megcsalnám, nagy ökör lennék.

Aki azt hiszi nincs ilyen az vagy nem tapasztalt eleget vagy ő ilyen, nem tudom.


És második és harmadik esetben végképp nem volt megerőltető, már úgy vagyok beallitva hogy otthon jobb van, nem fogom elszarni és nincs is szükségem valami ego turbózásra hisz megkaptam a legjobbat amit lehetett. Elégedett vagyok.

2019. dec. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Nulla, ugyanis ez nem megerőltetés kérdése.

Csupán emberszámba nézem a másikat, mert tudom hogy nekem szarul esne hogyha megcsalnak, ezért én sem teszem. Illetve ha valakivel együtt vagyok, akkor közben nem másra vágyom ,hanem RÁ!

Tudom hogy hülyeség és manapság már a nők is csalnak orrba szájjba...sajnos...ezért talán ez nem is "kifizetődő viselkedés", de ilyen vagyok...

F37

2019. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem semennyire nem kell megerőltetnem magam, tehát 1
2019. dec. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Soha nem voltam egy olyan nővel sem kapcsolatban aki ne lett volna nagyon vonzó számomra. És úgy vélem ez alap, hogy ha lehet akkor olyan ember legyen a társunk aki szexuálisan, illetve külsőre is vonzó.


Így soha nem volt bennem kényszer arra, hogy félrek**úrjak

2019. dec. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
6-7 körül. Én azt mondom, hogy alkalom szüli a tolvajt, így a lehetőségek számát kell minimalizálni (jó nők, sok alkohol). Nem azért 6-7, mert nem szeretném a barátnőm, hanem azért, mert ha el is dönti az ember, hogy nem, akkor is vannak nehezebb időszakok, amikor jól esne egy kötelezettségek nélküli, bűntudatmentes este, amikor lehetsz önző.
2019. dec. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!