Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hűséges férfiak! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hűséges férfiak! Mennyire kell megerőltetni magatokat, hogy hűségesek maradjatok?

Figyelt kérdés

1-10 - es listán tudnatok érzékeltetni?

Ahol 1 a semmit, a 10 szám a tantaloszi kínokat jelenti.


2019. dec. 20. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

En ugy latom megcsalok 3 félék szoktak lenni.

1 serelmes erzelmeket jegeli falat epit

2 tapasztalatszerzesre hajt egofenyezes

3 kenyelmes a nobol csak a jo oldala kell,nehezsegek kockazatok nem.

2019. dec. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Semennyire. Ez a természetemből fakad, te húgyagyú.
2019. dec. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Semennyire. Gerinccel születtem.
2019. dec. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Persze persze. Itt mindenki minta példány. El is felejtettem. :)
2019. dec. 20. 19:23
 15/16 anonim ***** válasza:
0%

Nincs hűséges férfi, így van. Igaza van, aki ezt írta. Csak ronda, vagy szerencsétlen férfi van.

Meg olyan, aki az volt, örülnie kéne, hogy van egy kedves, okos barátnője, de mivel megízlelte, hogy, ja ennek is bejöttem, akkor másnak is, így utána szintén megcsal. Ebből többet is láttam már életem során. Amikor a naaaagyon kedves férfi, akivel seeeeenki nem jön össze, mert a nőknek csak a bunkó pasik kellenek, mégiscsak valaki összejött velük és bummmm. Ego megnövelve, jöhet a csajozás, szegény nő meg koppan és aztan csodálkoztok, hogy épeszű nő nem bízik meg egy férfiban sem.

Szóval 10-es minden férfinál.

2019. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%
15 sajnáljuk ha téged még a rondák is megcsaltak de ettől még elrugaszkodott és merész kijelentés ez. Nem ismersz elég férfit csak a környezetedben lévők feldühítettek és ezt kivetíted minden pasasra
2019. dec. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!