Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nők miért érzelmesebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért érzelmesebbek mint a férfiak? És ez jó a párkapcsolatok szempontjából vagy inkább hátrányos?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez nem feltétlenül igaz. Engem például azért utasított el egyszer egy lány, mert túl érzelmes voltam számára. Ő egyébként elég kőszívű volt.
2016. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom mit értesz az alatt, hogy "érzelmesek", de én úgy vettem észre, hogy a nők érzelmi intelligenciája jóval alacsonyabb a férfiaknál.
2016. aug. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vannak érzelmes pasik is, csak nem kell szóba állni minden jött-menttel. Az a fontos a kapcsolat szempontjából, hogy azonos mértékben legyenek érzelmesek.
2016. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan, hogy érzelmi intelligencia, csak az ilyen bulvár-pszichológiában.
2016. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
A férfiak jóval érzelmesebbek, mint a nők, csak kevésbé mutatják ki.
2016. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
26%
Haggyuk a nőket. Visszaélnek a demokráciával és hogy nem háborús övezetben kell a paplan alá bújniuk. Ezt szívja keservesen a férfi a nép. Már ott vannak ahol a pénz van egyre jobban anyagiasodnak. Így pusztulóban van az emberiség. mert már az embernek, köztük a bombanőnek nincsenek emberi értékei a pénz határozza meg. Így szipla haszonélvezővé vált nem pedig hús-vér emberré. Nem úgy gondolkozik ahogy mások kívánják csak pustán azt használki ki amit az egyenjogúság megad neki és ezt szorozzátok be a mai demokráciával és azt még 100-al! Felőle a férfiak megdögölhetnek. Inkább feldug magának valamit ha nagyon nem bírja tovább, de inkább van egyedül minthogy nélkülöznie kelljen valaki mellett.
2016. aug. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
31%
csak az a baj hogy egyedül sem ér többet mint egy gyári munkás férfi oldalán. De akkor is azt mondja hogy nem adja oda akárkinek a pics+ját meg hogy ő nem jön össze akárkivel. Közben meg ő is egy utolsó senki csak éppen jó teste van, de semmi esze.
2016. aug. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mindkét nemből vannak érzelem-vezérelt és nem érzelem-vezérelt típusúak. Ez genetika és családi minta. A nők általában érzelmi oldalról közelítenek egy férfihoz, előbb vágynak érzelmi, mint fizikai kapcsolatra jó esetben, mert az ösztöneikbe a családalapítás van bekódolva. A férfiak vadászatra vannak programozva, nekik kell a fizikai vonzódás ahhoz, hogy az érzelmi is elkezdődjön. De kapcsolatot akkor ideális kezdeni, ha már mindkét félnél elkezdődött az érzelmi kötődés. Onnantól pedig mindkét félnél lesznek évek múlva hullámvölgyek, de ha van szeretet, kitartanak egymás mellett.
2016. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 miriam84 válasza:

A nők nem érzékenyebbek a férfiaknál. Nem vagyunk külön faj ugyanis. Nem nemi különbség határozza meg ezt, hanem egyéni, személyenkénti eltérések. Én nő létemre nem vagyok túl értelmes.

Szerintem párkapcsolatban ázva jó, ha nagyjából hasonló az érzékenysége a feleknek, ebben nem érdemes eltérő partnert választani, mert az érzéketlen fél akaratlanul is sokat fogja bántani az érzékenyt.

2016. aug. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 miriam84 válasza:
A válaszomban az értelmes helyett érzelmest akartam írni :)
2016. aug. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!