Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyarok a legboldogtalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarok a legboldogtalanabbak Európában. Szerintem teljes mértékben igaz, párkapcsolatok szempontjából is megállja a helyét az állítás, és tükrözi is a mai magyar valóságot. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 20:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
45%
azért ilyen boldogtalanok, mert minden magyar úgy áll hozzá a dolgokhoz, mint Te.
2013. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%
Átadnám a szót a következő kommentelőnek:
2013. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

a magyarok a legboldogtalanabbak?

nem.... csak itt a legtöbb boldogtalan mert kisemmizik az országot...

2013. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Tudjátok, minden országnak megvan a sztereotípiája.

A miénk az, hogy depressziósak és alkoholisták vagyunk:D

2013. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
39%
Az, h ha itt havi 300 ezer lenne a minimálbér meg mindenkinek jutna 5 r.nc akkor is menne a rinya, mert hát mi az a havi 300 ezer???meg 5 nő???
2013. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

1-es!

Sajnálom,ha te nem így gondolod.Különbözik a véleményünk de ez nem is gond.Én ezt látom ma a magyarokról,ezt tapasztaltam és ezt láttam az ismerőseimnél is.Szándékosan kiemeltem a párkapcsolat szót,hiszen itt most én azokra helyeztem a hangsúlyt. :)

2013. aug. 7. 20:23
 7/33 anonim ***** válasza:
96%
Én egyet értek. És ez főleg azért van, mert mindig mást hibáztatunk a bajainkért, így nem tudunk fejlődni csak rinyálni. Valamint azért mert tisztelet a kivételnek, hiányzik a rugalmas gondolkodás. Sok intelligens ember van, de rugalmatlanok, nem toleránsak, nem kíváncsiak mások véleményére,nem akarnak szembesülni a saját hibás gondolkodásmódjukkal.
2013. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

egy vacak csóró országban élünk ahol gyakorlatilag csak a pénz számít. az a 10-20 000 ember irányítja az országot akik gyakorlatilag bármit megengedhetnek maguknak.

A felcsúti polgármester cégenek a 2012-es évben 160 millió forint személyi jellegű ráfordítása volt, míg a két tulajdonos (a házaspár) 800 milliós osztalékot vettek ki. Természetesen O.V nagy barátai... minek örüljek? annak, hogy a magyar nők a leganyagiasabbak Európában? vagy annak, hogy a nyakunkra mászott elit luxusban él, míg az átlag a tesco-s kaját engedheti meg magának?

2013. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

# 8

Ha ez megnyugtat Romaniaban sem jobb a helyzet sot itt meg durvabban erzodik amit mondasz. Annyi, hogy nekunk no teren annyira nem szar a helyzet, mert a roman csajok eleg jok es nincsenek is akkora igenyeik, viszont nem biztos, hogy hosszutavon jot tenne a kulturalis keveredes, bar ezt nem tudhatjuk elore...

2013. aug. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

MAGYAR PUNCI <3

Román(hányós szmájli)

2013. aug. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!