Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyarok a legboldogtalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarok a legboldogtalanabbak Európában. Szerintem teljes mértékben igaz, párkapcsolatok szempontjából is megállja a helyét az állítás, és tükrözi is a mai magyar valóságot. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 20:04
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Ezt már többször olvastam ezen az oldalon..
2013. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell pesszimistának lenni. Mi Magyarok rengeteg mindenben elsők vagyunk, nézzük a találmányainkat, sporteredményinket stb. És nem mi vagyunk a legboldogtalanabbak. Sőt, megnézném a németeket, ha havi 60-70 ezret keresne és ki kellene belöle fizetni 100 ezer forintos hitel törlesztést. És a magyar megoldja. És ezektől függetlenül eltud menni kocsmába szorakozó hlyre szorakozni. Ez a baj, hogy sokan mindenben a rosszat látják és nem a jót. Igy élik le az életüket, teljesen negativan.
2013. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
10%

a magyarok előtt mindig a magyarokat szidják, hogy az a maradék önbizalmuk is elmenjen, és egyáltalán ne legyenek képesek bármire is büszkék lenni az országukat illetően.

a magyarok a legdepressziósabbak, legkövérebbek, legszegényebbek, legleglegleg...

nem kéne ilyenekkel foglalkozni.

2013. szept. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Esküszöm neked ma pont ezen gondolkodtam.

CÁFOLJATOK MEG de akár melyik magyar kicsi vagy nagy városba vagy faluba vagy akárhova beállsz a buszmegállóba szépen. És 30 emberből 26 panaszkodni fog. Sopánkodni, keseregni. A másik 4 meg nem szólal meg csak azért nem.

De komolyan nagyon sokszor volt már olyan, főleg az idősek vagy éppen a 40-100 terjedő korosztályban csak a betegségekről temetésről kórházról számláról tartozásról fog beszélni. Nem egyszer már sírást is végig kellett hallgatnom amíg a buszra vártam. És ez ROHADTUL ZAVARÓ nekem fejlődő korban lévő ifjúnak. De már el sem szomorodom rajta inkább csak felhúzom magam.

Hogy álljon így hozzá az ember az élethez? Nálunk rokonságba is megjön egy család vendégségbe és a beszélgetés végére a beleimnél fogva akasztanám fel magam kb olyan kedvem van.

2013. szept. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagyok és nagyon furcsának tartom a magyar pasikat. Sokat panaszkodnak, pedig nem is biztos hogy lenne rá különösebb okuk, csak mégis jó jajongani. Nekem egy leadta, hogy milyen szegény, segitettem neki, utánna meg kiderült, hogy jól szituált. Na a másik meg az, hogy a 3o-on túli pasik nagy része nem gondolkozik kapcsolatban csak egy v max 3 éjszakás kalandban. Egy pl. rögtön megmondta hogy nem akar kapcsolatot, én meg megmondtam, hogy nem akarok 1 bio vibrátort.
2013. szept. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
74%
Mitől lennénk boldogok, amikor a magyar nőknek az egekben az igényeik? Ők is ezért boldogtalanok, mert mindegyikük nem kaphat egy Adoniszt, be kell érnie kevesebbel.
2013. szept. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

16-os!

Egyetértek veled,tényleg ezt művelik és nem veszik észre magukat. :)

2013. szept. 21. 11:45
 18/33 anonim ***** válasza:
40%
Igazat adok neked. Szerintem elsősorban a nők tehetnek róla és a kapitalista, cionista világ, persze a pasik se szentek általánosságban, de ez már csak úgymond válasz a női morálra.
2013. nov. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Maximálisan igazad rettenet ez az ország nulla boldogság 100% sívárság csak vegetáló manipulátor érzelmetlen emberekkel :S normális párkapcsolt kízárva sok cemende miatt
2013. nov. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
16-os respekt
2013. nov. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!