Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A magyarok a legboldogtalanabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyarok a legboldogtalanabbak Európában. Szerintem teljes mértékben igaz, párkapcsolatok szempontjából is megállja a helyét az állítás, és tükrözi is a mai magyar valóságot. Nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 20:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
79%
Ahha, értem. Minden a nők és a zsidók hibája.....meg a biciklistáké, kifelejtetted a biciklistákat.....
2013. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy túl sok az előítélet, ha valaki, mint például én jó magam is első szerelmével van egy kapcsolatban mondjuk 5-6 éve, az jaj hogy ilyen hogy olyan, nem szórazkozik, belebolondut, élete nagy tévedését csinája stb.

Aki váltogatja a fiúka/lányokat az k...rva, nem komoly, stb.

Aki egyedül van az forever alone, bármilyen lennél biztos nem vagy jó, mindig lesznek egyesek akik irigyelnek, rosszat akarnak, kritizálnak, beléd kötnek, és sohasem fogsz tudni megfeleni mindenki vágyainak, szerintem kell tenni az emberek véleményére és a saját akaratod, és elevid alapján élni, nem valami ökött társadalmi norma szerint.

Mindenki megfelelni akar, és szerintem itt tévedünk, én is estem már bele ebbe a hibába, boldog életünk, vagy prkapcsolatunk akkor lehet, ha szarunk a világ véleményére.

Bocsánat ha bárkit is megsértettem!

2013. dec. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen érdekes tapasztalataim vannak a fiatal lányokkal. Épp azok a álnyok értékelték leginkább, hogy odamertem menni hozzájuk és leszólítani őket, beszélgenti velük, akiknek már volt párja több éves kapcsoaltban voltak. Még meg is köszönték, hogy nem unatkoztak, amíg vártak a buszra, ez nagoyn jól esett. De sajnos ezek a lányok ritkák, ellenben azok, akik magányosak, nincs párjuk és mégis úgy bánnak velem, mint valami aljas féreggel, meg levegőnek néznek, ha hozzájuk szólok udvarias stílusban stb, hát ezek miatt rühellem én a magyar lányokat. Semmi tiszelet nincs bennük felénk, de elvárják, hogy mi fiúk mindnet megtegyünk értük. De fogadok, ha valami egzotikus külföldi török vagy néger vagy arab, esetleg német vagy mi tudomén milyen tag próbálkozna náluk, akkor meg a többségük lazán odaadná magát a fickónak nagy mosoly kiséretében. Hányok az itteni lányok viselkedésétől, jellemétől. Eddig nekem német lányokkal volt tapasztalatom, de ők ezerszer jobban tiszteltek engem, egyszerű magyar fiút, érdekes azért, pedig ott sokkal jobban élnek az emberek...
2013. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Hmmm..
2014. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem, csak többet panaszkodnak;) Mintha akkora bűn lenne bevallani, hogy minden dolog ellenére jól érzi magát az adott ember a bőrében, az életében.

Az ilyen önbevalláson alapuló tesztek sokszor nem azt mutatják, amit kellene.

2014. jan. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

párkapcsolatban nem,megélhetésben igen.

utóbbi azért igen,mert mindenhonnan az a példa folyik-klippek,tv műsorok,filmek-hogy egész nap döglök,nem csinálok semmit,de olyan gazdag vagyok,mint az állat.

aztán amikor a fiatal elmegy dolgozni és szembesül vele,hogy kap havi 80at,akkor meg jön a pofára esés,hogy bakker,de én egész nap dögleni,meg soppingolni akarok,nem tönkretenni magam egy rabszolga üzemben.

2014. jan. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Hat a mai magyar valosag az olyan amit csak mi birunk elviselni xD

Az a baj hogy ami kint termesztes az otthon teljesen lehetetlen. Irhatnek 100 peldat de mind ugyanoda vezet vissza. A penz nem boldogit de amit veszel belöle az igen, hiaba közhely sajnos igy van. Csak szeretetböl nem fogsz megelni es leginkabb elni nem fogsz.

Ha nem tudod magad mevalositani akkor az eleted ez a keves idö ami megadatott nekünk semmit sem er. Ebböl kifolyolag eleg erthetö hogy ilyenek az emberek otthon.

2014. jan. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Azt imádom, hogy mindig a nyugati helyzetekhez viszonyítunk, miközben közel sem állunk ott gazdaságilag:)

Mintha az öszvér azon panaszkodna, hogy őt miért nem fogják hintó elé. El kell érni egy szintet gazdaságilag, és a környezetünkhöz hasonlítgatni magunkat, nem állandóan Európa nyerteseit bámulni, hogy bezzeg ők... majd ha annyit nyújtunk, arra vagyunk képesek, mint egy Németország, akkor lehet nyafogni panaszkodni, hogy miért nincs elég munkahely, és miért csak ennyi szabadságot kapunk.

2014. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer én is kiírtam kicsit másképp.
2014. febr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
egy kezemen meg tudnam szamolni hogy hany elismerest adtam mar az itt valaszolok szamara, de a 23-as e pillanatban kapott tolem egy zold kezecsket.. lenyegretoro, egyenes es sajnos a valosagot irja le.. ha delutan gepkozelben leszek es nem mobilrol kell irjak, akkor megosztok nehany hasonlo helyzetet, amiket ateltem az evek soran
2014. febr. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!