Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves 30-as,40-es férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-as,40-es férfiak! Számotokra egy nő mitől számít igazán értékesnek, azaz királynőnek? Milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik, mit tud az a királynő, akiért a csillagokat is lehoznátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki az, akire teljes szívvel azt mondjátok, hogy le tudnátok és akarnátok vele élni az életeteket? Válaszaitokat nagyon köszönöm előre is!

2019. nov. 24. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Ha nagyjából olyan, mint én, csak nőben, akkor nem csak egy életet élnék le vele, de végignézném vele kéz a kézben, ahogy elmúlik az emberi faj... :))
2019. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%

Ha érzem, hogy szeret és szüksége van rám!

48Ffi

2019. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fogjon meg a személyisége kölcsönös szerelem/szeretet egymás támogatása lelkileg . Nem lehet felsorolni csak az alapokat mert mindenki más . Persze igényes,jól főz ,jó az ágyban,családcentrikus ,nem várja el hogy kitartsák .
2019. dec. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Most a páromat fogom jellemezni röviden:

Azt teszi amit mond, nem ígér olyat amit nem tud megtenni.

Nem hazudik, teljesen őszinte.

Nem vitatkozik, hanem megbeszéljük a problémákat.

Szabadon hagy és ezzel köt a legjobban magához.

Tud hallgatni és nem baj ha nincs igaza

2019. dec. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra: Kedves, mosolygós. Nem velem, hanem általában mindenkivel. Lehet rá számítani. Akivel olyan erős a bizalom, hogy tudom, lenne donor ha vesére van szükségem, és fordítva is, simán nekiadnám az enyémet. Nyíltan beszél bármiről, megbízunk egymásban. Érdeklődik irántam. Pl.: ha van egy fontos esemény, vizsga, vagy bármi, akkor magától felhív és megkérdezi, hogy hogyan ment, mert érdekli a sorsom. Picit "gyerek". Ezalatt értem, hogy képes az ebéd helyett egy plüsst megvenni, mert annyira megtetszik neki. Valamennyire laza. Pl.: akivel be lehet ülni egy mekibe, és nem azon rúgózik egész nap görcsösen, hogy jajj hízni fog 5 dekát. Ideálisan azt mondanám, hogy egy olyan nőnemű legjobb barát, akivel testiség is van és egymás valódi párja lehetünk.
2019. dec. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
vad, bolondos
2019. dec. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!