Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A szerelemben szamit a kulso?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelemben szamit a kulso? Kifejtes leirasban

Figyelt kérdés
Az evek alatt nagyon elengedtem magam 20 kilo felesleg van rajtam ami engem bevallom zavar, van egy lany akit megismertem az interneten beszelgetunk jelenleg par honapja es most tervezzuk a talalkozot (messze lakik tolem). Ez a tavolsag nem akadaly megtudjuk oldani, szerencsere jol kereso allasom van igy surun lathatom, eddig meg egyszer sem talalkoztunk. Szeretjuk egymast es mondtam neki h megvagyok hizva o azt mondta nem erdekli lehet valoban engem zavar ez jobban mint it? Felek a talalkozastol ez miatt oszinten bevalva olyan erzesem van hogy nem fogok neki kulsore tetszeni es ez miatt inkabb azt mondja hogy hagyjuk egymast (o egyebkent nagyon szep lany nem hozzam valo kulsore ezt igy erzem) de belsore tenyleg nagyon osszetartozunk es elvagyunk

2019. szept. 20. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
A lányoknak csak a külső és az anyagi helyzeted számít.
2019. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj meg, de ezt, sohasem értettem...


Hogyan lehet valakibe úgy "beleszeretni", hogy még sosem találkoztatok és csak neten beszéltetek?...


Kérlek, magyarázd már el nekem....

2019. szept. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mutattál neki képet is??

Nekem egyszer mondta egy fiú, hogy hízott pár kilót, gondoltam, az semmi, miért csinál belőle problémát?

Aztán egy átlagos fiú helyett jött a randira egy eléggé kövér..nem kis pocival, hanem mint egy 7 hónapos terhes nőnek...elég lehangoló volt.

Más megismerni valakit, élőben és ha nem is 100% ban jön be, valami megfoghat benne, de ez így riasztó

2019. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2, amúgy ezt én se értem.

Talán kétségbeesettek és szeretnének valakit nagyon, és ugye van ez a "felruházod a saját elképzelésed szerint " dolog, mert nem ismered, de hozzárendelsz dolgokat, magadból kiindulva...és akkor valahogy így...aztán valamikor koppanak

2019. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#2 csak simán szeretjük egymást nem vagyunk még szerelmesek, de úgy érezzük, hogy lehet belőle szerelem ha elkezdünk találkozgatni


#3 szerencsére magas vagyok így annyira nem látszik mint egy alacsony emberen látszana mert jobban szétoszlódik ugye ez miatt, de engem személyszerint zavar (egy ideje fogyózok, már lejött 15 kilógramm) :) szóval nem azért nem vagyok terhes anyuka haha :)

2019. szept. 20. 13:56
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem ugyanez volt. A srác külföldön volt míg beszéltünk, egész tavasszal ment a csetparti, videouzenetek,imádtam, még ennyire nem vártam találkozót senkivel. Aztán megtörtént és élőben teljesen más volt az összebynomás... nem volt karizmatikus, eltűnt az emberek között és nagyon zavarban volt. Idővel feoldódott, de voltak nagyon kinos csendek, amik ugye cseten "nem voltak"... A végén mondta, hogy élőben még jobban tetszem én meg kémiára hivatkozva barátságot kértem, amire nemet mondott. Ennek 3 hónapja és azóta is tartom a fogadlamam h online soha senkit...
2019. szept. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!