Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire számít ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít ez?

Figyelt kérdés
Mennyire számít az hogy egy fiú hogyan közeledik hozzátok?Például először csak barátilag és majd alakul vagy inkább azt szeretitek ha egy fiú már az elején bevallja hogy tetszel neki?
2019. okt. 7. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyen egyértelmű a közeledése.:)
2019. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt szeretem, ha rögtön nem derül ki a szándéka, szóval először barátkozzon, ismerjen meg. Ha így megy, akkor sokkal közvetlenebb arcát mutatja, és én is.
2019. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először barátilag. Lássuk egymás laza énjét, hogy hogyan lesz ha dühös épp. Stb.

De ez egyén függő. Másképpen vagyok romantikus mint az átlag csajok. Én már nem tudnék elképzelni olyat páromnak, akivel előtte nem voltunk barátok. Nem herceg kell fehér lovon, hanem társ.

30N

2019. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne baratkent,nem dedo ez. Nem szeretem a pocsoreszest.Ha tetszek neki adja a tudtomra egyerzelmuen! Nyomuljon!
2019. okt. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azzal semmit nem érsz el egy komolyabb nőnél, ha bevallod neki előre szándékodat, ezzel egyijűleg férfias mivoltodat sodrod veszélybe.


Én sosem csinálok ilyet, mert egy dolog, hogy tetszik a kiszemelt, de mindenképp szeretem megismerni, mielőtt továbbviszem a dolgot, még ha be is jövök neki.

2019. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!