Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves 30-as,40-es férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-as,40-es férfiak! Számotokra egy nő mitől számít igazán értékesnek, azaz királynőnek? Milyen belső tulajdonságokkal rendelkezik, mit tud az a királynő, akiért a csillagokat is lehoznátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ki az, akire teljes szívvel azt mondjátok, hogy le tudnátok és akarnátok vele élni az életeteket? Válaszaitokat nagyon köszönöm előre is!

2019. nov. 24. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Hamupipőke, Liza a jégvarázsból és Eowyn a Gyűrűk urából.


Nincs ilyen:-)

2019. nov. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Akire lehet számítani, odafigyel rám, és ezt az idő igazolja. Erős a jelleme, értelmes és jó humorú. Jó mellette lenni, szellemi-testi társ is. Emellett engem akar és senki mást, hűséges.
2019. nov. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
22%
Ha domináns, de ez nem csap át áskálódásba, kukacoskodóba. E mellett tud érzelmes lenni azzal szemben, aki megérdemli. E mellett szép a lába:). (F37)
2019. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
8%
Süketnéma, empatikus, házias és egy szajha az ágyban. 🙂
2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Értelmes, kedves, szerény, házias. Vicces, jó humorú, mert én inkább befelé forduló vagyok, szükségem lenne az egyensúlyra. Szereti az állatokat, növényeket, a természetet, úgy általában a vidéki életformát. Kreatív, mert én nagyon nem vagyok az (képtelen vagyok kitalálni, hogy milyen színre fessem a szoba falát, stb.), szóval jó lenne, ha ebben ki tudna egészíteni. Őszinte társ, akivel mindent meg tudok beszélni. Legyen nálam beszédesebb, mert én csendesebb fajta vagyok, de azért ne túlságosan, mert a csendre igényem is van. Hűséges, örömmel tölti el, hogy velem lehet, úgy érezhetem magam mellette, hogy szüksége van rám: nem csak ő engem, hanem én is kiegészítem őt. Jó lelkű. Konzervatív gondolkodású, az enyémhez hasonló értékrendű. Az ágyban is intelligens, a testi vágyakat meg lehet vele beszélni, nincsenek ellenére az izgalmasabb dolgok sem. Kifelé szolídan csinos, de a szexben bevállalós. Házasságban, gyerekes családban gondolkodik.


36F

2019. nov. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös tisztelet, kölcsönösen nézzünk fel egymásra, segítsük a másikat, amikor egyikünk rászorul, vagy mélypontja van. Problémákat megbeszélni, málypontokon túllendülni. Ő lássa bennem a férfit, én benne a nőt. Természetesen viselkedni egymás előtt, nem megjátszani magunkat. Legfőképp tudni azt hogy a boldogság nem magától adódik, mindkét félnek tennie kell érte folyamatosan, évtizeted múltán is.
2019. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Leginkább az ha viszont szeretne és érezném az érdeklődést, de ilyen nem nagyon létezik.
2019. nov. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, ne légy naiv. Vagy eteted, vagy a szájában van a farkad. Ezek egyszerűek, mint a faék.
2019. nov. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

IQ, humor, modor.

Legyen jó szívű, a tekintete ne olyan legyen, mint az országút éjjel.

Kb normál testalkatú, ilyesmik.

2019. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 peca1000 ***** válasza:
32%

Aki királynő, az számomra egy értéltelen, fellengzős, magát nagyra tartó HP.


Egy nőért se tennék ilyet, mégis aki ellátja a házimunkát, isteni az ágyban, és odavan értem, azzal tudok tervezni, számomra az ilyen nő èrtékes.


De őérte is a kötelező minimumot tenném :)

2019. nov. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!