Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele. Mert csalódt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele. Mert csalódtam benne. Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
28f párom 26n egybeszélgetés kapcsán kiderült, hogy több egyéjszakas kalandja volt. Kérdeztem mennyi nem válaszolt. Majd olyat is momdott, nem emlékszik kivel szexelt előttem. Ezekről a kapcsolatunk elején volt szó, de mindíg terelt. Szakítottam vele.
2017. júl. 5. 12:33
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Utolsó a párom nő;)
2017. júl. 5. 17:04
 22/26 anonim ***** válasza:

En szeretem tudni, hogy hany/milyen jellegu kapcsolatai voltak a paromnak elottem. Kivancsi vagyok, erdekel.

ez viszont nem feltetlen befolyasol nalam barmit is. Ha viszont kronikus megcsalo,akkor nem biztos lesz koztunk barmi is.

kerdezo,ha teged ez zavar,akkor jol tetted a szakitast.

2017. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mivel az előéletem formálta az identitásom, az eddigi döntéseim és a levont tanulságok tesznek azzá ami vagyok és irányozzák elő hogyan döntök majd a jövőben és hol tartok most. Mivel úgy gondolom, hogy hasznos dolog a partnereknek ismerni egymást, ezért én elmondok mindent. Úgy gondolom, hogy az igazság megáll a saját lábán és sem nekem sem a másiknak nincs vele további teendője. El lehet fogadni vagy meg lehet tagadni. Ha ezért elhagynak, akkor tök mindegy, hogy most van vagy 10 évvel később el fognak hagyni érte. Nem szeretem sem más sem a saját időmet pocsékolni.

30/f

2017. júl. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Igaza van itt a sok válaszolónak, a múlt, az múlt. A saját múltja benne van mindenkibe. Ami egyértelműen kihat a jelenre, jövőre.
2017. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem az exed esetében csak a terelés nem tetszett volna. Mert ha tőlem ilyet kérdez a párom, megmondom, mi volt, szépítés nélkül, vagy azt mondom, ne haragudj, de a múltbeli kapcsolataimról nem beszélek, mert ahhoz nincs közöd, nem akarok stb.

A kertelés, terelés, hazugság szerintem nem elfogadtó egy kapcsolatban, viszont te nem emiatt szakítottál.

23N

2017. júl. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
De igen...a terelés miatt.
2017. júl. 6. 17:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!