Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele. Mert csalódt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele. Mert csalódtam benne. Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
28f párom 26n egybeszélgetés kapcsán kiderült, hogy több egyéjszakas kalandja volt. Kérdeztem mennyi nem válaszolt. Majd olyat is momdott, nem emlékszik kivel szexelt előttem. Ezekről a kapcsolatunk elején volt szó, de mindíg terelt. Szakítottam vele.
2017. júl. 5. 12:33
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló azt azért tudd ő is kérdezett az első honapban de én őszinte voltam
2017. júl. 5. 12:53
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Nektek jobb külön. Ez a nincs semmi problémánk, ezért csináljunk kategória.
2017. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%
Jól tetted, ha neked ezek nem férnek bele. Nekem sem fér bele, ezért már összeköltözés után is szakítottam. Ez a terel kifejezés, nagyon szép arra, hogy nem akar igazat mondani. Így, valószínűsíthető, hogy a kapcsolat alatt is, ami szerinte nem oké, ott terel.
2017. júl. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Utolsó ffi vagy nő vagy?
2017. júl. 5. 13:04
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is később merte csak bevallani a párom a 2 db alkalmiját, mert szégyellte előttem. Szerintem semmi gond azzal, hogy nem ezzel indított, és láttam, hogy sokat jelentett neki a megértésem. Amúgy jól elvagyunk. 22 L
2017. júl. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azért valamennyire igazat adok neked...

Szerintem ez hazudozás volt az elején, mivel akkor nem mondott igazat...másrészt nálam sem lenne egy ilyen szitu bizalomerősítő...de helyzetfüggő is , hogy dobnám- e egyből. Nem biztos...

2017. júl. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
93%

Igazából miért zavar téged, hogy mondjuk előtted volt mondjuk 10 nője és nem 2?

Miben lett ezáltal másabb a párod ill. exed a szemedben?

Ha semmiféle betegséget nem sikerült összeszednie és átadnia neked, a szakítás szerintem túlzás volt.


Az én párom nagy csajozógép volt, voltak alkalmi kapcsolatai is dögivel.

Ő sem tudta konkrétan megmondani, hogy hány nővel volt dolga, mert mi is beszéltünk ilyesmiről, de soha nem éreztem azt, hogy ez engem zavarna. Sőt, volt amin nevettem vagy fogtam a fejem, hogy azért ez gáz, hogy szegény csajjal úgy szakított ahogy.

De ezért eszembe sem jutott szakítani vele, mert függetlenül az előéletétől mindig őszinte és hűséges volt hozzám... meg nyilván tudom, érzem, hogy végül miért lettem én a felesége.


Azt tudom, hogy rajtam kivül 1 nő volt, akivel komolyabban járt még középiskola alatt és 1 akivel már fiatal felnőttként. (mindkét esetben a nők léptek félre).

Aztán jöttem én, aki végül a felesége lett.

De neked miért fontos ennyire, hogy kivel szexelt akkor, amikor nem voltatok még együtt? Az igazából az ő magánügye és nem tartozik neked elszámolással.

Nem tökmindegy? Főleg, ha azóta csak te vagy neki.

Mondjuk te érzed, hogy mit szeretnél.

De az én értékrendem szerint értelmetlen volt a szakítás.

Ha igazán szeretted volna, biztos, hogy letojod, hogy kikkel kavart előtted.


32 N

2017. júl. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is sok hülyeséget csináltam mielőtt összejöttem a párommal.Nem hiszem,hogy ez befolyással van a kapcsolatunkra.Ami volt elmúlt. Nem illik ilyenért számon kérni senkit szerintem.
2017. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
A választ te is tudod, ezért tetted fel a kérdést. Ha jól döntöttél volna,nincs kérdés...
2017. júl. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Engem őszintén lenyűgöz, hogy ezen valaki képes veszekedni vagy szakítani. Én sosem kérdezek exekről, mert egész egyszerűen nem érdekel, meg egyébként mi olyat tud nekem mondani, amitől jobban érezném magam? Volt volt, kész. Ha jó volt a kapcsolatuk azért nem érdekel, ha rossz, azért. Ha csak megdugott pár lányt, mert olyanja volt, akkor is, miben lenne jó, ha én ezt tudnám? De komolyan, ha őszintén, a kapcsolat elején elmondja, hogy betonrészegen kefélt ifijonci lázadásból fűvel fával, és azt se tudja pontosan hogy hívták azokat a valakiket, akkor mi van? Jobb lenne? Nyugodtan és békésebben aludnál? Ha őszinte lett volna akkor meg az a bajod. Ő is tudta ezt, és félt, hogy elveszít, mert megítéled valami miatt, ami nem is a jelenben történt, és nagyon valószínű, hogy semmilyen hatással nincs is rátok.


Szerintem hülyeség volt, de az egész kutakodó felfogás az, mert a múltban zajlik, és nem a jelenben. Pedig a múlton nem fogsz semmit változtatni.


26N

2017. júl. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!