Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ellene? Több mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ellene? Több mint egy éve szakítottam a pasimmal és azóta nem vagyok képes új kapcsolatra. De már annyit csalódtam, ilyen téren, hogy egyszerűen hiába nyitnak felém én elutasítom.

Figyelt kérdés

...pedig tudom hogy nem kéne, mer lehet hogy valami jó is kisülhetne a dolgoból.Félek új kapcsolatot kezdeni. :( És ez így nem mehet tovább úgy érzem.

A másik meg,hogy a volt barátomtól nem tudok elszakadni, még mindig szeretem és szerintem ez addig igy lesz ameddig nem lesz valaki más, akit szerethetek úgy mint őt. =( :\'(


2008. nov. 8. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Küzdj, és akarj! Ne legyél távolságtartó és ne a volt kapcsolatodra koncentrálj! Ez nagyon fontos! A volt barátod sem rajtad aggógik,hogy mi van veled! Mert ha így lenne már együtt lennétek újra. De nincs így és ne hátra,hanem előre nézz. Ne a múltal törődj,hogy jaj de jó volt,hanem a holnappal,hogy mit és hogyan fogsz cselekedni és mindezt pozizívan kell tenned. Légy erős,legyen akaratod legyőzni önmagad! Ez csakis rajtad múlik! Csakis magadon segíthetsz! Töröld ki a legmélyebb emlékeidből is a volt kepcsolatot!
2008. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg az köti le a figyelmedet,érzéseidet,hogy a volt pasidtól nem tudsz elszakadni meg,hogy szereted stb.addig valóban nehéz lesz bárkit is közel engedned magadhoz.Tudom,hogy most még talán nehéz,de enged el őt érzelmileg is,hogy boldog lehess valaki más mellett.Ne légy elutasító,nyugodtan nyiss te is mások felé,ismerkedj és meg fogod találni,azt a pasit,akivel jól érezheted magad és boldog lehetsz újra.
2008. nov. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Srapnel ***** válasza:
Addig nem lesz jó, amíg a régitől meg nem szabadulsz belül. Kezdj el magaddal foglalkozni most egy kicsit, sportolj, járj ide-oda, olvass, tanulj, csinálj hasznos dolgokat, nem érdemes most egyből egy másikat keresni, bár ha jön egy megfelelő, próbáld ki, hátha jó lesz!
2008. nov. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat. Az első válaszolónak írnám,hogy még ő se tudott tőlem elszakadni,mert mindig hivogat hogy találkozzunk meg stb és amikor meg megkérdeztem,hogy nem akarná e ujrakezdeni akkor azt mondta hogy nem...:O :(
2008. nov. 9. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!