Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja szakítottam a barátommal, és úgy érzem, hogy már nyitott lennék egy új kapcsolatra, de félek, hogy megbánatom ezzel az exemet. Várjak még?

Figyelt kérdés
Én szakítottam a barátommal 2 év után, őt teljesen meglepte. Most egy új srác jött a képbe, nem vagyok még szerelmes, de nem is akarom őt elszalasztani, mert egy fantasztikus ember. Viszont tartok attól, hogy a volt barátommal való baráti kapcsolatom teljesen megromlik, ha látja, hogy ilyen hamar tudok váltani... Szerintetek várjak, vagy ne?
2008. aug. 16. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
de mér szakitottál vele?őt már nem szereted??szerintem tégy ugy ahogy helyesnek látod de ha te azon gondolkozol hogy ezzel még megbánthatod az exedet akkor még érzel iránta valamit vagy nem?ha tetszik az a srác és nem szereted már az exedet,enm akarsz tőle már semmit akkor szerintem nincs értelme tovább várnod...
2008. aug. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amikor én szakítottam a barátnőmmel, rá egy hónapra ő is majdnem összejött egy új pasival. Akkor már csak barátok voltunk, elmesélte nekem, hogyan ismerkedtek meg. Engem ez nem zavart, mert kíváncsi is voltam rá, hogy hogy megy a sora és nem is vagyok igazán féltékeny típus, de kicsit furcsálltam, hogy ilyen hamar rátalál valakire.


Szerintem ez személyiségfüggő, hogy ki hogy reagálja le ezt a dolgot. Ha a kapcsolatotokban voltak az ő részéről féltékenységre utaló jelek, akkor szerintem inkább ne mesélj egyelőre erről neki.

2008. aug. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hát, én a női oldal vagyok és én is voltam már hasonló cipőben és én belementem az új kapcsolatba és nem bántam meg. Az is igaz, hogy mire eljutottunk a szakításhoz, már eleve több hónap eltelt és bennem már lezárult vele minden. A barátság azóta is megvan, neki is új kapcsolata van.
2008. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!