Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam vele. Mert csalódt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam vele. Mert csalódtam benne. Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
28f párom 26n egybeszélgetés kapcsán kiderült, hogy több egyéjszakas kalandja volt. Kérdeztem mennyi nem válaszolt. Majd olyat is momdott, nem emlékszik kivel szexelt előttem. Ezekről a kapcsolatunk elején volt szó, de mindíg terelt. Szakítottam vele.
2017. júl. 5. 12:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
Nagy butaság volt, és az éretlenségedről árulkodik. Ne haragudj, de mi közöd van ahhoz, hogy neki előtte hány partnere volt? Nem voltatok együtt, innentől nincs miről beszélni.
2017. júl. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Te ffi vagy nő vagy?
2017. júl. 5. 12:40
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy hány emberrel szexelt előtted? A lényeg, hogy addig ne csinálja mással amíg veled van.. ezeket az elején kellett volna tisztázni.

Nem döntöttél helyesen.

2017. júl. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Próbáltam az elején. Nem válaszolt. Fennt a kérdésnél írtam.
2017. júl. 5. 12:44
 5/26 anonim ***** válasza:
1. vagyok és nő.
2017. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha olyan nőt akarsz, akinek nincs előélete, akkor a 18 évesek közt keresgélj, bár lassan ott sem. Nem tudom, köztem és párom között sosem volt téma, hogy kinek mennyi partnere volt előtte, szerintem ez a kapcsolatunkra nézve nem releváns infó.
2017. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
De miert csak 8 hónap után vállalja a multját? Elején ismerkedésnél nem egyszerűbb?
2017. júl. 5. 12:47
 8/26 anonim ***** válasza:
És miért szakítottál vele, amikor ezt megtudtad? Az őszintétlenségével volt bajod, vagy azzal, hogy lefeküdt másokkal, vagy az egyéjszakás kalandokkal. És miért?
2017. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
5 ös válaszoló. Köszi a választ de nem a mennyiség itt a lényeg nekem persze az sem elhanyagolandó hanem a begyüjtés módja.
2017. júl. 5. 12:49
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, talán talál magának egy értelmes férfit, aki nem faggatózik óvodás módjára a korábbi szexuális életéről, amihez az égvilágon semmi köze. Inkább neki kellett volna kivágnia, amiért így faggatózol.
2017. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!