Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon csúnyán átvágott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán átvágott, hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Hat hónapig voltunk együtt, nemrég lebukott, hogy több nővel viszonyt folytat. Amikor erre rájöttem és teljesen normális hangnemben arra kértem, adjon választ miért csinálta, még ő háborodott fel és viselkedett velem olyan módon, ami még a legnagyobb jóindulattal is csak hányingert keltőnek nevezhető. Egyik undorító üzenetet küldte a másik után. Egyikre sem válaszoltam, majd pár óra múlva küldött egy üzenetet, hogy üljünk le és beszéljük meg a történteket.


Két lehetőség van. Vagy nem válaszolok neki soha többé vagy nagyon beolvasok neki. Kérdés, szerintetek melyiket válasszam? Érdemes egyáltalán időt és energiát fordítani egy ilyen emberre? Nem kívánok neki semmi rosszat, de azt nem bánnám, ha egy picit bosszantaná a reakcióm, ezért érdekel, vajon melyik lehetne bosszantóbb? Egyesek szerint ha levegőnek nézem, sokkal jobban idegesíti majd.



2017. márc. 2. 09:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hasonló szituációban voltam én is. Tudom, hogy ilyenkor legszívesebben regényt írnál neki arról, hogy mekkora szemét volt, de tapasztalatom szerint jobban bosszantja a férfiakat ha utána egy szó nélkül eltűnsz az életükből.
2017. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is amondó vagyok, hogy a másik bosszantása, bár vonzó opció, de hosszú távon semmi haszna. A saját érdekünkben tényleg hasznosabb kiadni a dühünket és jól beolvasni annak, akire haragszunk. Pláne így, hogy nincs semmi tétje, az életben nem akarod többet látni.
2017. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
71%
Ha beolvasol neki csak látja, hogy feldühített. Semmit nem érsz el vele, mert az ilyenek nem fogják felfogni, hogy miért rossz, amit csináltak... Ha eltűnsz egy szó nélkül jobban feldühíted!
2017. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

# 13: Higgadtan is be lehet olvasni.

Amúgy a haragom kifejezése nem azt a célt szolgálja, hogy a másik félből ezzel bármit is kiváltsak. Egyes-egyedül a saját indulataimtól való megszabadulás a célja.

Én jó ideig fojtottam el a haragomat és idővel megtanultam, hogy nem éri meg, mert más formában úgyis jelentkezik. Pl. megbetegít. Ezért inkább kiadom. Azóta sokkal egészségesebb vagyok.

2017. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne menj bele pocskondiázásba vagy bármilyen drámai lehordásba. Nem hiszem, hogy eléred vele a kellő hatást és magadat is lealacsonyítod vele. Szerintem vagy írd le neki egyszerűen, keményen, határozottan, hogy mi a helyzet, vagy vond meg a vállad, határolódj el tőle és felejtsd el.
2017. márc. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Semmiképpen nem szándékoztam pocskondiázással vagy szitkozódással fordulni az exem felé, az nem az én stílusom. Megvan a módszerem, amivel rendkívüli tisztelettel, ám végtelenül mélybe döngölően tudok fogalmazni. Nem is igazán bosszú ez, hanem inkább valami olyasmit szeretnék elérni, hogy vágjon ugyanolyan döbbent arcot, mint amikor én rájöttem, mit csinál. Azt hiszi ugyanis, hogy azért, mert érzelmeket tápláltam iránta, megtehet velem bármit.

2017. márc. 2. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!