Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon csúnyán átvágott,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán átvágott, hogyan zárjam le?

Figyelt kérdés

Hat hónapig voltunk együtt, nemrég lebukott, hogy több nővel viszonyt folytat. Amikor erre rájöttem és teljesen normális hangnemben arra kértem, adjon választ miért csinálta, még ő háborodott fel és viselkedett velem olyan módon, ami még a legnagyobb jóindulattal is csak hányingert keltőnek nevezhető. Egyik undorító üzenetet küldte a másik után. Egyikre sem válaszoltam, majd pár óra múlva küldött egy üzenetet, hogy üljünk le és beszéljük meg a történteket.


Két lehetőség van. Vagy nem válaszolok neki soha többé vagy nagyon beolvasok neki. Kérdés, szerintetek melyiket válasszam? Érdemes egyáltalán időt és energiát fordítani egy ilyen emberre? Nem kívánok neki semmi rosszat, de azt nem bánnám, ha egy picit bosszantaná a reakcióm, ezért érdekel, vajon melyik lehetne bosszantóbb? Egyesek szerint ha levegőnek nézem, sokkal jobban idegesíti majd.



2017. márc. 2. 09:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

erre a srácra nem szánnék több időt és energiát a helyedben...

max még annyi belefér: "végeztünk egymással"

de ne nagyon ragozd...

inkább keress egy normális srácot, ne ezen az idiótán kattogj...


24F

2017. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Miért?Ki fog használni újra.Nem szeret ha többször is felrelépett.De ha békülni akarsz akkor igen az fogja idegesíteni ha nem válaszolsz.De szerintem csak ki fog használni es újra meg fog csalni ugyan így.
2017. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Félreérthető voltam. Eszem ágában nincs vele kibékülni. Soha többé látni nem akarom, de vajon ér-e annyit a dolog, hogy beolvassak neki vagy csak tűnjek el szó nélkül?
2017. márc. 2. 09:39
 4/16 anonim ***** válasza:

#3:

a saját időd és energiád arra használod amire akarod, de szerintem nem éri meg rápazarolni :)


24F

2017. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hasznosabb a duhodet kiadni,mint benttartani.Én biztos kiadnám,nem hiszi el de megmondanám,főleg úgy hogy még keres is.Ha nem.keresne akkor csak kapálózás.De így h keres simán,az ilyet ki.kell adni.Persze nyugodtabban.
2017. márc. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
*nem hisztivel
2017. márc. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pont, hogy nem adnék neki esélyt arra, hogy megmagyarázza, vagy megpróbálja. Szó nélkül eltűnnék. Én is úgy gondolom, az sokkal jobban bosszantaná, ha annyiba se vennéd, hogy találkozz vele ezek után.
2017. márc. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha őt akarod bosszantani akkor persze.De mivel itt nem az ő bosszantásáról kéne szó legyen hanem hogy Te hogy lepjel túl.Így sztem kiadni,megmondani neki,mert ha bennt marad a sérelem az szarabb.De Te tudod mi a fontosabb.Őt idegesíteni vagy magadat?
2017. márc. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

7. Pont írtam, hogy eszem ágában nincs vele találkozni.


8. Igazad van, inkább az a fontos, hogy magamat rendbe tegyem.

2017. márc. 2. 10:40
 10/16 anonim ***** válasza:
Jobban bosszantja ha nem reagalsz.
2017. márc. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!