Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan bánok így az ex-barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánok így az ex-barátnőmmel szerintetek?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk és nem hagy nyugodni a dolog, mert sokszor kihasznált és úgy éreztem, valahogy elégtételt kell vennem. Tudok róla pár dolgot pl. sokáig feketén dolgozott egy kis cégnél, a jelenlegi melóhelye már hivatalos, de valahogy elérhetem hogy menesszék onnan? Van egy ügyvéd barátom és azt mondta, ha ez megnyugtat, akkor segíteni fog nekem ebben, hogy valahogy megnehezítsük a dolgát. Ismer bizonyos jogi praktikákat. Most jelenleg kártérítési ügy van az exem ellen, amiért tavaly adtam neki kölcsön 120 ezret, mert meghalt az egyik rokona, de az összeget nem adta vissza nekem. Pár napja az ügyvéddel elértük, hogy inkasszót tegyenek a bankszámlájára és az összeget lezároltál róla. Azóta engem zaklat telefonon és emailben folyamatosan, hogy mekkora szemét vagyok és ezt meg fogom bánni nagyon.


Kértem, hogy ezt a "megfogom bánni" dolgot fejtse ki kicsit rálszeletesebben, és hangfelvételt készítettem róla, hogy megfenyegetett... Most a rendőrséghez is adtunk be egy feljelentést ellene testi sértéssel való fenyegetés címszóval, mert a felvételen azt mondta, hogy valakivel elintéztet. Az úgyvéd szerint ezért csúnyán megszívhatja, akár le is ültethetik, de az azért nem szeretném, mert szerintem nem komolyan gondolta amit mondott, de az úgyvéd szerint fel kell készülni mindenre lehetőségre.


Nem gondoltam, hogy így el fog fajulni ez a dolog, de mivel becsapott és a pénzemet se adta vissza, pluszban még fenyeget is, szerintem ez jogos elbánás a részemről. Ti hogyan látjátok ezt?



2016. okt. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/78 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban kölcsönadási szerződést írtál volna alá közjegyző előtt(kétlem), akkor nem kártérítési "ügy" lenne folyamatban...

Ha a kártérítési per van folyamatban,és annak eredményeként inkasszót tettek a számlára,az feltételez egy vagy két tárgyalást az ügyben...na de 3 hét alatt még tárgyalást sem tűznek ki,nemhogy lezongorázzák az egészet!

Elkezdődött már az iskola???

2016. okt. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/78 anonim ***** válasza:

Három hét alatt ezt nem intézed el, még jó esetben első kihallgatás van... talán.


Én elloptam egy csokit márciusban (kicsit piásan...), és május közepén mentem a rendőrségre először, a tárgyalás pedig szeptemberben volt...


Szóval jó a kamud, de ennyi idő alatt nem intézel el te semmit - inkasszó, hát azt be kell jelenteni a navnak, pl., meg az okát, stb. Előtte viszont tárgyalás, határozattal, hogy inkasszálhatnak-e... áh, mindegy.

2016. okt. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/78 anonim ***** válasza:
100%
Süljedek?????:D
2016. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/78 anonim ***** válasza:
73 mi lett a büntetésed?:D
2016. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/78 anonim ***** válasza:
96%
Biztos a csaj dobta ki.Kérdező,csak ne süljedjél ennél mélyebbre.XDDD
2016. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/78 A kérdező kommentje:

"Süljedek?????:D"


Jó van na..:) 70%-ban székely vagyok és minálunk ez gyakori helyesírási hiba.

2016. okt. 15. 00:17
 77/78 anonim ***** válasza:
100%
100 %-ban troll vagy csak. Ez mondjuk csak azért szánalmas, mert arra utal, hogy nincs izgalmas életed.
2016. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/78 anonim ***** válasza:

Ugyvéd batátod arról nem tud,, hogy ha telefonbeszélgetést rögzítel, arról tudnia kell a másik félnek?

Leeültethetik? Na ne viccelj már..

Leinkasszóztattad a pénzt?

Adósságrendező cég, vagy a NAV jóvoltából?'

Más törvényes módja ennek nem létezik.

3 hét alatt? Andersen meghalt, hófehérke meg qrva lett.

Kirúgattad? Ez.még hihető is, ha megfenyegetett, remélem, betartja és nyolc napon túl fog gyógyulni,v vagy soha (láne, ha visszakaptad a pénzedet, ahogy írtad)

Így ismeretlenül is marha nagy kedvem lenne az ilyen féregnek (rólad van szó!!) alaposan belelépni a képébe!


Válaszolok: nem jogos!

2016. okt. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!