Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogosan bánok így az ex-barátn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan bánok így az ex-barátnőmmel szerintetek?

Figyelt kérdés

3 hete szakítottunk és nem hagy nyugodni a dolog, mert sokszor kihasznált és úgy éreztem, valahogy elégtételt kell vennem. Tudok róla pár dolgot pl. sokáig feketén dolgozott egy kis cégnél, a jelenlegi melóhelye már hivatalos, de valahogy elérhetem hogy menesszék onnan? Van egy ügyvéd barátom és azt mondta, ha ez megnyugtat, akkor segíteni fog nekem ebben, hogy valahogy megnehezítsük a dolgát. Ismer bizonyos jogi praktikákat. Most jelenleg kártérítési ügy van az exem ellen, amiért tavaly adtam neki kölcsön 120 ezret, mert meghalt az egyik rokona, de az összeget nem adta vissza nekem. Pár napja az ügyvéddel elértük, hogy inkasszót tegyenek a bankszámlájára és az összeget lezároltál róla. Azóta engem zaklat telefonon és emailben folyamatosan, hogy mekkora szemét vagyok és ezt meg fogom bánni nagyon.


Kértem, hogy ezt a "megfogom bánni" dolgot fejtse ki kicsit rálszeletesebben, és hangfelvételt készítettem róla, hogy megfenyegetett... Most a rendőrséghez is adtunk be egy feljelentést ellene testi sértéssel való fenyegetés címszóval, mert a felvételen azt mondta, hogy valakivel elintéztet. Az úgyvéd szerint ezért csúnyán megszívhatja, akár le is ültethetik, de az azért nem szeretném, mert szerintem nem komolyan gondolta amit mondott, de az úgyvéd szerint fel kell készülni mindenre lehetőségre.


Nem gondoltam, hogy így el fog fajulni ez a dolog, de mivel becsapott és a pénzemet se adta vissza, pluszban még fenyeget is, szerintem ez jogos elbánás a részemről. Ti hogyan látjátok ezt?



2016. okt. 12. 18:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 Költőnő? ***** válasza:
95%

Fizetési meghagyás nem csak bíróság általi meghagyás után lehetséges? Azt Magyarországon 3 hét alatt tető alá hozni szép baleset lenne...

Tisztán látszik, hogy csak próbálsz intelligensnek tűnni, de valójában egy ostoba tuk vagy. Ami még önmagában nem lenne gond, de ha gerinctelen rosszindulattal párosul... hát az ilyen férgektől még ismerősi szinten is mentsen meg a Jóisten. Tipikusan az az életben egyébként szánalmas lúzer vagy, akinek este arra keményedik otthon, hogy vélt sérelmekre való hivatkozással "ma is jól odapakoltam vki alá "

Mérhetetlenül nyomorék vagy.

2016. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/78 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem biztos hogy megcsalta az ex,mondjuk biztos nem véletlenülXDDD.Szerencsétlen "kis"bohóc.
2016. okt. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/78 anonim ***** válasza:
94%
Tudod, mi az a kártérítési per? Szerinted a kölcsön követelése ide tartozik?
2016. okt. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/78 A kérdező kommentje:

Húú.. hát látom, hogy kapok hideget meleget rendesen..


Költőnő: Tőled különösebben nem veszem sértésnek amiket írtál. Sok válaszodat láttam már itt gyakorin. Lerí rólad, hogy egy megkeseredett férfigyűlőlő vagy és a férfiak oltogatásában éled ki magadat... Mindig csak negatíy hangnemben írsz a férfiakról és alig várod, hogy beszólhass valakinek.. A "nő" jelzőt nem is használnám rád szívesen. De ha téged ez tesz boldoggá, akkor csak nyugodtan. Szerencsére azért vannak normális nők is, akik nem ezt a férfigyűlölő irányztatot képviselik mint te és a gyúlölködés helyett képesek normálisan is válaszolni egy kérdésre. Te rólad ez nem mondható el.

2016. okt. 12. 23:12
 65/78 anonim ***** válasza:
94%
Bocsi,eddig csak hideget kaptál,meleget max az ügyvédedtől. Kérdésekre viszont nem reagálsz. Már nem tudsz mit hazudni. Még is, mit resgáljon költőnő az ilyen gyökér paliknsk? Ha hül.ye vagy,mint itt sokan, akkor mit csodálkozol..
2016. okt. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/78 anonim ***** válasza:
94%
Tényleg,amúgy félrement a csaj???
2016. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/78 A kérdező kommentje:
Nem értem, mit kéne még leírnom. Úgy gondolom elég alaposan felvázoltam a dolgot. Ennél konkrétabb részletekbe már nem fogok bele menni, de mindegy is lenne, mert csak úgy árad belőletek a rosszindulat. Ha fordított esetben egy nővel történt volna hasonló mint velem, akkor az egekbe magasztalnátok és igazi hőst csinálnátok itt belőle.. Hiába, ilyenek vagytok ti és ezzel az alpári stílusotokkal csak magatokat járatjátok. Úgy látszik kezd kibújni a szög a zsákból...
2016. okt. 12. 23:27
 68/78 anonim ***** válasza:
100%

Fordított esetben sem védenénk!

Nem nemtől függ, hogy valaki kicsinyes és bosszúálló!

Amit te csinálsz az nevetséges.

Nem tudom hogyan állna a csőröd ha téged rúgatnànak ki a munkahelyedről!

Meg temetésre való pénzt visszakérni...ráadásul a(z) (ex)barátnődtől roppant nagy bunkóság.

De hát pénzéhes vagy. Nem tehetsz róla. :)

2016. okt. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/78 anonim ***** válasza:
100%
Úriember???? Te? A hét vicce. Idézni nem sikerült úgy látom, pedig te ajánlottad fel. Persze, hiszen nincs miből.
2016. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/78 Költőnő? ***** válasza:
96%

Vmit kurtára benéztél Kiscsillag, tekintve, hogy a barátaim 90%-ban férfiak. És itt a hangsúly a férfin van. Csak sokan azt hiszik, ha pöccsel a lábuk között születtek, ők már automatikusan férfiak, pedig csak golyónélküli rinyap*cs*k. Öregem, ez nem férfigyűlölet, bár elhiszem, hogy ezt könnyebbnek láttad visszavágásra. Nice try.

Neked, meg a hozzád hasonló lúzereknek nem kell semmit bizonygatnom, mert a saját hadaim megvívtam az élettel és kitartással, de köszönöm, eddig minden csapásból kijöttem, amit MAGAMNAK köszönhetek. Vállalom az életemért, a kudarcaimért a felelősséget. Bár tudom, hogy a p*csöskéknek ismeretlen fogalom. Úh ne engem próbálgassál oltogatni, mert az is szánalmasan megy, hanem próbálj szépen magadba nézni és gerincet növeszteni.

2016. okt. 13. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!