Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 27 évesen szakítani 1 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szakítani 1 év után nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Persze csinálhatnék neki gyereket, odaköltözhetnék a kis egyszobás lakásába, pénzelhetném az álmát, hogy családot alapithasson. Feladhatnám az összes álmomat, mert minden időmet és energiámat az ő álmára kellene forditanom.


De ez sajnos csak róla szól, az ő álma, nem az enyém.


Sir, hogy kicsinyes vagyok, de azért nem pattog, hogy legyen egy jobban fizető munkám. Ő azt gondolja, hogy az álláskeresés napi 20 perc alatt megvan. Ráadásul a munkahelyem várhatóan be fog zárni, de erre is csak annyit mond, hogy akkor majd odaköltözöm (hát igen, a fő célt eléri) és majd eltart.


Az tök mindegy, hogy majd elfogy a pénzem és elveszitem a teljes függetlenségemet.


Honapok óta alig van 1-1 napom amit csak magammal tölthetek, hogy jobb legyen és épüljek. Persze ikeába járkálni meg ülni a tévé előtt és csinálni a semmit? AZT BÁRMIKOR...


Pénteken mondtam neki, hogy nem fogja e zavarni, hogy állást keresek este? NEEEEM...na hát másfél óra után már toporgott, hogy menjek ölelgetni. És mivel ez nem történt meg 10 percen belül, felspanolta magát valami mondvacsinált érzelmi sértésen és elkezdett sirni.


Én meg persze hozzam a legjobb formám miközben irom az állásjelentkezéseimet.


Persze ő úgy gondolja, hogy diplomásként jól megleszünk a 2x~150 ezres fizetésünkből.


2016. okt. 10. 09:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
75%
Keress magadnak egy tőgyes tejcsárdát pasztmek azzal fejlődjél. enkmk....
2016. okt. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Csak idő kérdése, hogy a csaj rájöjjön, hogy nálad ezerszer jobbat érdemel, aztán majd kidob ő mint a macskát.

Aztán lehet keseregni a gyk-n, hogy hónapok óta nincs kivel ba.szni.

Igazából nem értem, miért nem veszel magadnak egy műpi.nát. Minden igényed kielégíti, elvégre neked nem nő kell.

Egyszeri befektetés, ennyit ne sajnálj kiadni.

2016. okt. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

"diplomásként jól megleszünk a 2x~150 ezres fizetésünkből"


mert diplomásként nem lehet megélni 300e nettóból?


Ha nem tudsz megélni akkor a gond a te készülékedben van!

2016. okt. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán használok ilyen jelzőket, de te egy világi nyomoronc vagy, kérdező. Milyen álmokról beszélsz te? Nyilvánvaló, hogy utálod magad és utálod az egész világot. Az első álmod az legyen, hogy kezdj valamit a mentális/lelki egyensúlyoddal, mert a Makó-Jeruzsálem táv semmi ahhoz képest, hogy te milyen messze vagy a harmonikus világképtől és tiszta gondolkodásmódtól. Menj orvoshoz. De ezt nem beszólásképp, hanem teljes aggodalommal javaslom neked. Félelmetes és rémisztő vagy.
2016. okt. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Hallod kérdező, te még az itteni életképtelen nyomorékokat is übereled szánalmasságban, ez azért nem semmi, grtaulálok!


Hagyd ott a csajt, szerencsétlen ne pazarolja egy ilyen kis görcsre az idejét. 27 éves FIÚ.. áh, menthetetlen :D Szabadulj meg ettől a rémes nőszemélytől aztán vegyél 47 macskát, max ennyit érdemelsz az élettől.

2016. okt. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

érdemlek?


hagyjuk szerintem ezt, mert nekem mindig megmondták, hogy mit ÉRDEMLEK.


aztán mégsem jöttek be ezek a ráolvasások...szerinted most be fog?


nekem az van, amiért megdolgozom. Ilyen szempontból meg tök mindegy, hogy szerinted mit ÉRDEMLEK.

2016. okt. 10. 12:00
 27/35 anonim ***** válasza:

Azt látom, hogy te csak sodródsz az árral. Pont te leszel az, aki belehajtja a fejét a rabigába, és véres verejtékkel tartja el a két gyerekét, akiket utál a feleségével együtt, miközben mindenkit hibáztat, csak saját magát nem.

Jelenleg is pont ezt teszed: egy meghunyászkodó, akaratgyenge puhapöts vagy, aki inkább van együtt egy olyan nővel, akit lenéz, minthogy egyedül legyen, és úgy teszel, mintha be akarnál illeszkedni a társadalmi elvárásokba.

Csak azt nem veszed észre a hatalmas nagy eszeddel, hogy senki sem kényszerít ilyen sz.ar életre, ezt te választod saját magadnak, mert nincs benned annyi gerinc, hogy nemet tudj mondani.

Csak bólogatsz, mint egy hüje játékkutya, miközben magadban utálkozol.

2016. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

Apukám, ne vergődj ennyire, rámegy a szépséged :D Igaz mondjuk, hogy senki nem érdemel semmit az élettől, mindenkinek az jusson, amiért megdolgozik, de neked láthatóan mégsem megy a nagy megdolgozás, különben nem itt rinyálnál, hogy deszarneked.. Naugye.

Mindegynek pedig tényleg mindegy, kettőnk közül nem én vagyok boldogtalan ;)

2016. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de irtó következetlen az, amit írsz... azt mondod, hogy igényled az önmegvalósítást, az egyedüllétet, a saját céljaidért való küzdést, de közben meg arra panaszkodsz, hogy ha szakítasz, nem lesz más... akkor most neked mindenáron kell valaki (tökmindegy, hogy ki) ahhoz, hogy megvalósítsd önmagad? Senki nem akadályoz meg benne, hogy küzdj a céljaidért EGYEDÜL is.

Elárulok egy titkot: a rossz párkapcsolatnál az egyedüllét is sokkal jobb. Egy érzelmileg érett ember ugyanis egyedül sem magányos. Lehetnek céljai, hobbijai, baráti köre. És a kiegyensúlyozott emberek képesek harmonikus párkapcsolatra.

2016. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

IIIGEN, csak tudod a nők meg a jóképünek született pasik akkor is dughatnak könnyen, ha éppen szinglik.


Magyarul mindig vannak kötetlen kapcsolataik.

2016. okt. 10. 13:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!