Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Honnan tudtad, hogy tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtad, hogy tenyleg itt az ideje szakitani?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 16:13
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
Én onnan, hogy jobb a nő nélkül, mint vele.
2016. szept. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor már nem siettem haza a munkahelyemről, mert ott jobb volt a társaság, mint otthon.
2016. szept. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor már teherré vált.
2016. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy semmilyen szinten nem éreztem magam jól a kapcsolatban. Nem volt öröm, nevetés, csak teher volt az egész.
2016. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy amikor még próbáltam rendbehozni, a saját sértettsége fontosabb volt, minthogy normálisan megpróbáljuk megoldani.
2016. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy már teher volt, ha találkoztunk (nem éltünk együtt).
2016. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 attisattis ***** válasza:
Onnan, hogy belegondolsz, hogy egyutt elitek le az eleteteket, es kozos gyerekeitek lesznek, akiket nagy szeretetben felneveltek, es majd oreg korotokban az unokaitokkal jatszatok. Na ha ez nem fog menni, akkor csak egymas idejet vesztegetitek.
2016. szept. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Onnan, hogy már annyira foglalkoztat téged a kérdés, hogy beregisztráltál ide és meg is kérdezted...
2016. szept. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!