Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Próbára akar tenni vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbára akar tenni vagy tényleg szakítani?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon összevesztünk majd pár nap múlva mondta, hogy legyen vége, de maradjunk jóban...

Furcsálltam, mert előtte jól megvoltunk.

Tegnap elhívott magával, mint régebben, ha ment ügyeket intézni.

Többször mondta, hogy csak barátok vagyunk már. De ami furcsa volt számomra, hogy párszor meg akarta fogni a kezem, de kapcsolt közben és inkább nem tette (ő szerintem nem látta, hogy észrevettem a mozdulatot).

Meg kiemelte azt is, hogy barátok között szex sincs... holott fel sem hoztam ezt a témát.

Szerintetek tesztelni akar?

Vagy tényleg nem szeret már?


2016. márc. 22. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
??? Szakítottatok..
2016. márc. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy azt mondta.

De máskor is voltunk így és kb. 1 hétig bírta.

2016. márc. 22. 08:27
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem csak nehéz neki a váltás. Még ösztönből benne vannak ezek a dolog.

A szóbeli megerősítés inkább szól magának, mint neked.

2016. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te tényleg együtt akarsz lenni egy ilyen tohonya, határozatlan emberrel? A te döntésed, de én a helyedben felejteném.

Ezzel csak leláncol, ő nem tudja mit akar, de téged sem enged nyugodtan felejteni.

2016. márc. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akárhogy is küldd el a fenébe.
2016. márc. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha a közeledbe akar maradni akkor még nem tudja mit csináljon....lehet színészkedés is.

Adnék egy hetet, hogy találja ki mit akar, aztán elköszönnék és keresnék új kihívást!!!

38F

2016. márc. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!