Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátom, de én nagyon szeretem és nem élném túl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lennénk 3,5 éve együtt. 1 hónapja béreltünk ki közös lakást, kb. 1 hete rendeztük be még egy cicánk is van. Legutóbb volt egy kis vitánk, hogy elment 1 hétre nyaralni és engem nem akart vinni. Innen indult az egész. Nem is nagyon beszéltünk a héten, mert tudtam hogy találkozik azokkal a barátokkal akikkel én is akarnék, de nekem nincs rá lehetőségem és ráadásul velük is volt kisebb vitám. Amikor ment hazafele még fel is hívott, akkor is amikor hazaért, este pedig megkaptam, hogy részéről ennyi volt és úgy érzi nincs nekünk tovább! Elmondta mi a baj és még csak most döbbentem rá, hogy igaza volt. Megfojtom és nem hagyok neki szabadságot. Én elismerem és tényként kezelem, hogy én vagyok a bűnös...de valamiért nem hagyja hogy bebizonyítsam hogy van annyira fontos nekem, hogy megváltozzak érte! Meg volt beszélve alapesetben, hogy hétvégén találkozunk, mennék hozzá (most hazautazott a szüleihez). De elutasítja... kérlelem, hogy ezt nem facebookon kell megbeszélni, találkozzunk már és személyesen beszéljük meg akármi is lesz a vége, de nem enged. Azt hiszi ezzel megzsarolni akarom és ebből már látja hogy nem fogok soha megváltozni... Nem értem, bármit megtennék érte! Mégsem hisz nekem! :(

Kérlek segítsetek!!!



2015. aug. 13. 12:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég valószínű, hogy a barátod ezt már jóval korábban eldöntötte. Nem hiszem, hogy megtudnád győzni. Biztosan láttad rajta korábban is, hogy valami nem stimmel vele, sőt biztosan említette, beszéltetek is róla, de úgy látszik nem született megoldás.
2015. aug. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem mondja el, inkább együtt él minden gonddal aztán előbb utóbb meg kicsattan minden... De én ezt nem tudom elfogadni...szeretem és megtudok változni, ezen nem múlna! De ilyen hülyeségeket mond hogy erőltetem hogy találkozzunk és ez csak zsarolás, látja hogy nem is változtam.... ez nem indok!
2015. aug. 13. 13:05
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Én is voltam ilyen helyzetben. Az akkori barátnőm kérlelt, hogy ne hagyjam el, jobb neki a rossz helyzet is, csak ne tegyem. De az igazság az, hogy nem akartam se magamat, se őt becsapni, mert nem szerettem, és tudtam, hogy ezen már az idő sem fog segíteni. Szóval engedd el őt, még ha nehéz is.
2015. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
33%
Mélytorkozd le, de úgy igazán, ha nem akarja, akkor is terítsd az ágyba/fotelba és adj neki élvezetet :)
2015. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elöszőr is túl fogod élni ! :) A masik, abban, hogy beszelni akarsz vele teljes mértékben igazad van. Azert egy ilyen hosszu kapcsolatot nem ket mondattal vagy telefonon vagy a facebookon kell atbeszelni..mondjuk az furcsa, hogy miert nem akart magaval vinni. Nagyon úgy tűnik, hogy benne valami elmúlt. Vagy lehet időre van szuksege, hogy atgondolja. En hagynam par napig, ha addig sem reagal semmit akkor higgadtan elmondanam neki, hogy ha nem akarja, akkor zarjatok le normalisan.
2015. aug. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Azt mondja ő még mindig szeret, de úgy érzi hogy elbillent az egyensúly és inkább a rossz dolgokat érzi, mint a jókat.

Ez akkor is javítható, főleg ha szeret, márpedig azt mondja!

2015. aug. 13. 13:08
 7/22 anonim ***** válasza:
63%

Jajj persze, ha azt mondja szeret akkor minden hiper szuper....

Nyugi szakítani fogtok és túl fogod élni, ne nyúlj bele a konnektorba, nézz körbe a zebrán mielőtt átmész, ne vegyél be gyógyszereket, jól rágd meg a kaját nehogy megfulladj.

De végül is 1000 féle módon meghalhatsz de nem ebben.

2015. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szó szerint értettem...

de ez a 3,5 év ez "csak" amióta együtt vagyunk, előtte évekig barátok voltunk, ő az egyetlen ember a világon aki mindent tud rólam és ismer és fordítva is...

Nem azt mondtam, hogy minden hiper-szuper ha szeret, de úgy gondolom bőven javítható. De nem hisz nekem, hogy megtenném...!

2015. aug. 13. 14:26
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet h nem is akarja.
2015. aug. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
79%
Engedd el, majd rájön egyedül is, hogy milyen rossz nélküled. Te meg ne vegyél róla tudomást. Egyébként ilyen viselkedéssel azt is el tudom képzelni, hogy már talált is valakit :s A cicát meg nehogy neki "add" :D
2015. aug. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!