Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátom, de én nagyon szeretem és nem élném túl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lennénk 3,5 éve együtt. 1 hónapja béreltünk ki közös lakást, kb. 1 hete rendeztük be még egy cicánk is van. Legutóbb volt egy kis vitánk, hogy elment 1 hétre nyaralni és engem nem akart vinni. Innen indult az egész. Nem is nagyon beszéltünk a héten, mert tudtam hogy találkozik azokkal a barátokkal akikkel én is akarnék, de nekem nincs rá lehetőségem és ráadásul velük is volt kisebb vitám. Amikor ment hazafele még fel is hívott, akkor is amikor hazaért, este pedig megkaptam, hogy részéről ennyi volt és úgy érzi nincs nekünk tovább! Elmondta mi a baj és még csak most döbbentem rá, hogy igaza volt. Megfojtom és nem hagyok neki szabadságot. Én elismerem és tényként kezelem, hogy én vagyok a bűnös...de valamiért nem hagyja hogy bebizonyítsam hogy van annyira fontos nekem, hogy megváltozzak érte! Meg volt beszélve alapesetben, hogy hétvégén találkozunk, mennék hozzá (most hazautazott a szüleihez). De elutasítja... kérlelem, hogy ezt nem facebookon kell megbeszélni, találkozzunk már és személyesen beszéljük meg akármi is lesz a vége, de nem enged. Azt hiszi ezzel megzsarolni akarom és ebből már látja hogy nem fogok soha megváltozni... Nem értem, bármit megtennék érte! Mégsem hisz nekem! :(

Kérlek segítsetek!!!



2015. aug. 13. 12:57
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Akkor már rég szakított volna... De nem teszi meg, csak úgy vagyunk
2015. aug. 16. 16:33
 22/22 anonim ***** válasza:
78%
MI a fenének szakítson? Elvan, mint hal a vízben. Lubickol a rajongásodban, és megkap tőled mindent, ami jelen pillanatban kell. Majd, ha lesz valaki a láthatáron, lépni fog. És jól is teszi, mert ez a kapcsolat nem ér meg egy esti misét.
2015. aug. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!