Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani akar velem a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítani akar velem a barátom, de én nagyon szeretem és nem élném túl. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lennénk 3,5 éve együtt. 1 hónapja béreltünk ki közös lakást, kb. 1 hete rendeztük be még egy cicánk is van. Legutóbb volt egy kis vitánk, hogy elment 1 hétre nyaralni és engem nem akart vinni. Innen indult az egész. Nem is nagyon beszéltünk a héten, mert tudtam hogy találkozik azokkal a barátokkal akikkel én is akarnék, de nekem nincs rá lehetőségem és ráadásul velük is volt kisebb vitám. Amikor ment hazafele még fel is hívott, akkor is amikor hazaért, este pedig megkaptam, hogy részéről ennyi volt és úgy érzi nincs nekünk tovább! Elmondta mi a baj és még csak most döbbentem rá, hogy igaza volt. Megfojtom és nem hagyok neki szabadságot. Én elismerem és tényként kezelem, hogy én vagyok a bűnös...de valamiért nem hagyja hogy bebizonyítsam hogy van annyira fontos nekem, hogy megváltozzak érte! Meg volt beszélve alapesetben, hogy hétvégén találkozunk, mennék hozzá (most hazautazott a szüleihez). De elutasítja... kérlelem, hogy ezt nem facebookon kell megbeszélni, találkozzunk már és személyesen beszéljük meg akármi is lesz a vége, de nem enged. Azt hiszi ezzel megzsarolni akarom és ebből már látja hogy nem fogok soha megváltozni... Nem értem, bármit megtennék érte! Mégsem hisz nekem! :(

Kérlek segítsetek!!!



2015. aug. 13. 12:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát igen, igaz a mondás, hogy akiért bármit megtennél annak sosem leszel elég jó :/

A cica mindenképp az enyém :D

2015. aug. 14. 17:54
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de nem úgy tűnsz mint aki tényleg beismeri a hibáját. Két komment elég volt kb, hogy megfordítson és már elégedetlenkedj vele. Azon gondolkoztál, hogy neki vajon mi a jó, vagy csak úgy eldöntötted, hogy az a "minden" amit megtennél érte, az olyan király? Hisz eddig sem érdekelt, hogy neki nem jó, hogy nem hagysz neki szabadságot.
2015. aug. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem nem érdekelt, hanem magamtól én nem így láttam, ő pedig nem mondta el hogy ez a baja, így elég nehéz lett volna akármin is változtatnom. Különben sem a két komment változtatott meg, hanem az azóta folytatott beszélgetéseink. De nyilván te jobban ismersz 😊
2015. aug. 14. 21:30
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismeri meg az ember a másikat - tartja a mondás. Azt jelenti, hogy amikor együtt LAKNAK, akkor derül fény arra, hogy tudnak-e együtt ÉLNI. Ti ezek szerint nem. Sajnos, nem tehetsz mást, mint hogy belenyugszol, hogy vége.
2015. aug. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%
Kedves 12-es. Szerintem a legtöbb emberrel nehéz hosszú távon, ha a párja nem fogadja el a hibáival, akkor menjen a búsba. Nem neki kell megváltoznia. Az én páromnak is vannak hülye tulajdonságai, de az mellett ott a többi, ami jó. Én így szeretem... :D
2015. aug. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Ha valami rossz, akkor az emberek sosem nézik a jókat, mintha az nem is létezne.

Egyébként már 2éve együtt lakunk, nem ez az első.

2015. aug. 15. 01:54
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

23:03 aha, az én apám meg alkoholista és minden este végigkergeti anyámat a házon a kisbaltával.... Anyám menjen el a búsba ha nem tudja elfogadni? Hol húzod meg a határt amit még el kell fogadni? Ha az egyik embernek élhetetlen a kapcsolat és boldogtalan, akkor ő a rossz, mert kilép? Ez a megfojtós dolog igenis nagy probléma. Te vagy nem tapasztaltad és akkor szerencsés vagy, vagy olyan típusú vagy akinek kevesebb szüksége van szabadságra. Ettől még ez egy komoly dolog mások számára.

És nem arról van szó, hogy nem nézik a jót, hanem hogy nem elég a sok rossz ellen. Meg a jót lehet úgy is nézni, hogy kilépsz a kapcsolatból éled tovább az életed és szépen visszaemlékezel a szép jó időkre. Te viszont ezt csak azért mondod, hogy elérd amit akarsz, hogy veled legyen megint.

2015. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Persze, hogy azt akarom...és ő sem egyértelműen szakítani akar, inkább bizonytalan... És igenis változtatok az egészen, megtettem volna eddig is, ha tudtam volna hogy ez a baj... Elhiszem hogy a férfiak nem kommunikálnak meg lelkiznek, de ha nem mondja meg mi rossz neki ne is várja el hogy más legyen, mert én nem úgy élem meg a dolgokat ahogy ő, nem jöttem rá :/
2015. aug. 15. 22:56
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem minden problémára kell rögtön szakítással válaszolni...ha ez így menne nem lennének se házas emberek se pár hónapnál hosszabb kapcsolatok vagy még annyi sem...
2015. aug. 15. 22:59
 20/22 anonim ***** válasza:
65%
Valóban nem. De tudni kell, melyik kapcsolatért érdemes áldozni, és melyikért felesleges. A fiú kiszeretett belőled, ezt el kell fogadnod. Nem tehet róla, ez megtörténik és kész.
2015. aug. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!