Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 27 évesen szakítani 1 év után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

27 évesen szakítani 1 év után nagyon gáz?

Figyelt kérdés

Persze csinálhatnék neki gyereket, odaköltözhetnék a kis egyszobás lakásába, pénzelhetném az álmát, hogy családot alapithasson. Feladhatnám az összes álmomat, mert minden időmet és energiámat az ő álmára kellene forditanom.


De ez sajnos csak róla szól, az ő álma, nem az enyém.


Sir, hogy kicsinyes vagyok, de azért nem pattog, hogy legyen egy jobban fizető munkám. Ő azt gondolja, hogy az álláskeresés napi 20 perc alatt megvan. Ráadásul a munkahelyem várhatóan be fog zárni, de erre is csak annyit mond, hogy akkor majd odaköltözöm (hát igen, a fő célt eléri) és majd eltart.


Az tök mindegy, hogy majd elfogy a pénzem és elveszitem a teljes függetlenségemet.


Honapok óta alig van 1-1 napom amit csak magammal tölthetek, hogy jobb legyen és épüljek. Persze ikeába járkálni meg ülni a tévé előtt és csinálni a semmit? AZT BÁRMIKOR...


Pénteken mondtam neki, hogy nem fogja e zavarni, hogy állást keresek este? NEEEEM...na hát másfél óra után már toporgott, hogy menjek ölelgetni. És mivel ez nem történt meg 10 percen belül, felspanolta magát valami mondvacsinált érzelmi sértésen és elkezdett sirni.


Én meg persze hozzam a legjobb formám miközben irom az állásjelentkezéseimet.


Persze ő úgy gondolja, hogy diplomásként jól megleszünk a 2x~150 ezres fizetésünkből.


2016. okt. 10. 09:08
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
mért lenne gáz?Ha úgy érzed nem működik akkor szakits.
2016. okt. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

de hát én fiu vagyok...és nem jopasi


fiuk közül csak a jopasiknak van megengedve a szakitás

2016. okt. 10. 09:15
 3/35 anonim válasza:
100%
Akkor meg szenvedj :).
2016. okt. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
első vagyok,hogy érted azt hogy jó pasiknak van megengedve a szakitás?
2016. okt. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
Gondolom arra gond, hogy örül, hogy végre talált valamit, lehet elég nehezen, és mivel nem helyes, ezért parázik, hogyha most szakít, akkor másnak nem fog kelleni.
2016. okt. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

te ugyanaz a szerencsétlen barom vagy, akkor nem tudom hányszor feltette ezt a kérdést. Csak a másiknál az volt a bajod, hogy kicsi a melle a csajnak!

Nem unod még ezt?


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..

2016. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
akkor=aki
2016. okt. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:

mert a jópasikról tudják, hogy bármikor lesz új nője.


egy csúnya pasit meg lehordanak azzal a szlogennel, hogy "majd visszasirod ezt a lány, mert nem fogsz ÚGYSE találni még egy ilyen nőt, aki elvisel téged"


jópasiknak ilyet egyszerüen nem mernek mondani az emberek, mert érzik ,hogy nyilvánvalóan nem helytálló.


Meg ugye ha egy gyik pasi szakit, akkor ő a hibás.


Ha egy népszerü és/vagy szép lány szakit, akkor is a gyik pasi a hibás...mindegy mennyire volt szadista a lány a szakitással.

2016. okt. 10. 09:24
 9/35 anonim ***** válasza:
97%
Te fogyatékos vagy. Nem fiú. Ásd már el magad, ahelyett, hogy idejössz hetente szánalmaskodni. Azt hiszed, akkora főnyeremény vagy, siránkozókupac?
2016. okt. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:

szerintem te bújj el, mert nagyon képbe vagy itt mindenki életével...elég gáz, hogy itt olvasgatod naponta a kérdéseket és mindenkiről mindent tudsz.


rád férne orvosi kezelés emiatt.

2016. okt. 10. 09:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!