Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak ha szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha szakítani akar velem de én még szeretem? Mi lesz velem nélküle?!

Figyelt kérdés
2016. szept. 28. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a tényt, és ne depiskedj hanem felnőtt módjára viselkedj.
2016. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szakítani akar,akkor úgy érzi nem te vagy számára az igazi. Mi lesz veled? Tőled függ. Megembereled magad és rájössz, hogy létezik még olyan ember,akinek te leszel az igazi.
2016. szept. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret és nem akar veled lenni, akkor nem tehetsz mást, mint elengedni. Neked bírná a gyomrod, ha csak szánalomból maradna melletted? Ha igen, az elég baj.

Mi lesz veled nélküle? Ugyanaz, mint mindannyiunkkal, akik ezen átestek - az elején piszok nehéz lesz, de utána idővel meggyászolod, lezárod és túllépsz, majd megismersz mást.

2016. szept. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem te vagy az első akit elhagytak már és nem is az utolsó. Az elején biztos nagyon nehéz lesz de idővel majd könnyebb lesz. Mi lesz veled? Eddig is megvoltál nélküle ezek után is meg leszel.
2016. szept. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én nem vártam meg, hogy szakítson velem, én szakítottam, mert úgy viselkedett, hogy az már elviselhetetlen volt.


TEHÁT:


Bármennyire szerettem, tisztelem magam annyira, hogy nem alázkodom meg és nem küzdök senki szeretetéért/szerelméért. Mert az már nem természetes és még ha el is éred egy szintig, egy idő után úgyis vége lesz.

2016. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét mondatodban csak saját magaddal foglalkozol. Fogd fel hogy ő nem akar téged. Nem bonyolult.
2016. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy most szakítotok, és utána 1 évig ki sem hevered magad belőle. Egy év el fog menni úgy, hogy párkapcsolati szempontból "elvesztegeted". (Amúgy nem elvesztegetett idő, mert az ember újra megismeri saját magát.)


Másik opció, hogy nem szakítotok, hanem még pár hónapig, max félévig elhúzzátok. Utána ugyanolyan rossz lesz. Akkor az másfél év "kidobott idő". Melyik a jobb?

2016. szept. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítani akar veled, miért érzed azt, hogy ő számodra az igazi?
2016. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nemes Zoltán ***** válasza:
52%

Semmi nem tart örökké.

Persze megharcolhatsz érte.

Ha hagyod a dolgot, akkor elveszíted, ha erőlteted akkor is elveszíted.

Ha meg akarod tartani akkor nagyon ügyesnek kell lenned.

Van akit nem érdekel a dolog, és hagyja az egészet a fenébe.

Ha nagyon ügyes vagy visszaszerezheted.

Neked kell dönteni.

Nem nekünk.

Itt senki nem tud segíteni.

Max drukkolunk.

Én drukkolok.

2016. szept. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Helyes válasz ***** válasza:
64%
Hát a világ összedől,és minden ember kihal.Gondolom.
2016. szept. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!