Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

20 eves fiu vagyok az exemmel masfel evig voltunk egyutt, tobb mint egy honapja szakitottunk, en szakitottam es nem bantam meg. Viszont meg igy 1 honap utan is mindig az o gondolataval kelek fel es nagyon sokat gondolok ra. Az osszes tobbi baratnomet 1 honap alatt elfelejtettem vele miert nem megy? Dolgozok minden nap, hetvegen pedig jarok billiardozni a haverjaimmal, tehat nem otthon ulok. Beszelgetek csajokkal, akiknek bejovok es ok is nekem, de massal nem fekudtem le miota szakitottunk. Szeretnem vegleg elfelejteni es ugy ragondolni, hogy ne legyen rossz kedvem. Mit csinaljak?!

Az ekezetert elnezest, nemetben lakom es itt maceras mindig kikeresgetni



2016. szept. 23. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet hogy nem tudod elfelejteni.Talán még szereted,és ahogy irtad más barátnődet könnyen elfeletetted,őt meg nem megy,biztos hogy ez a lány többet jelentet neked mint a többi és ezért nehezen teszed túl magad.Én amikor szakitotam 2 év kellett hogy elfeletsem és nagyon szenvedtem.
2016. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat nekem annyi idom nincs, valamit csinalni kell :D
2016. szept. 23. 07:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok,ismerkedj és ha találsz valakit akkor egy kicsit könnyebb lesz a felejtés.
2016. szept. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyejszakasok javithatnak a dolgon?
2016. szept. 23. 07:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem egyéjszakásra gondoltam hanem egy kapcsolatra,ha majd lesz más kapcsolatod akkor könnyebb lenne.
2016. szept. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!