Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Volt néhány párkapcsolatom már rövid ideig tartottak 2-3 hónap majd simán túltettem magam rajta. De az utóbbi 1,5 éves volt, de szakítottunk közös megegyezéssel. Ettől független nem tudom elfelejteni, nagyon szeretem őt. Mit tehetnék? Hogy felejthetnék? Már 2 hónapja szakítottunk. Ismerkedni már próbáltam, de nem jött össze, mindenkiben őt kerestem. Túl akarom magam tenni rajta, ennyi az egész, de nem megy. Mindennap eszembe jut legalább óránkként.
2015. nov. 13. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
fiú/lány vagy? hány éves? Én is így vagyok vele. ismerkedni próbálok, bár ilyen őszi időbe mindenki bennt van :S Engem is nagyon megviselt, testileg-lelkileg. mindenkibe és mindenhol még őt keresem. igen, másfél évet nem könnyű kiverni az ember fejéből. új hobby, sport, menj emberek közelébe, ne legyél egyedül, társaság!! ha egyedül vagy, csak az agyad kattog, és az nem jó.. 27/f
2015. nov. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!