Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom kiheverni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kiheverni, hogy elhagyott, mimdent megtettem, hogy elfelejtsem, nem megy. Mindennap gondolok rá, tönkrementem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy éve laktam a fővárosban, amikor megismertem a volt páromat, Dávidot. Éppen egy szakításon voltam túl, kinyílt előttem a világ, miután kiléptem abból a mérgező kapcsolatból. Dáviddal egy éjszakának indult, az első éjszaka mondhatom, életem egyik legfantasztikusabb élménye volt. Mivel ugye jó volt,szexkapcsolat lett belőle, 2 hónappal később pedig komolyan összejöttünk. Beteg lettem, műtöttek is, mindenben mellettem állt, hetekig ápolt. Miután felgyógyultam, hozzájuk költöztem, és nagyon boldogok voltunk. Egy évig az alkalmi állásaim mellett vittem a háztartást, és szakmát is tanultam. Mindenünk megvolt, ám tavaly nyáron 2 hétre különváltak útjaink, de újra összejöttünk, viszont bizalom már nem volt. Ennek ellenére viszonylag normálisan folytak a napok, én pedig titkoltam, hogy abban a 2 hétben megerőszakoltak.(rosszkor voltam rossz helyen)

Februárban találtam egy állandó munkahelyet, azóta is ott dolgozom. Március végén mentünk szét végleg, utána egy hónapig még nem tudtam elköltözni, így próbáltam menteni a menthetőt, hajlandó is lett volna talán, de végül nem akart felelősséget vállalni. Elköltöztem, hetekig nem beszéltünk. Minden este sírtam. Az ő pólójában aludtam, csak rá tudtam gondolni. Egy buliban aztán összefutottunk. Nekem remegett a lábam, oda akartam menni hozzá beszélni, de nem tettem. Annyira leittam magam, hogy egész éjjel hánytam, és persze sírtam. Ő nem látta.

Pár nappal később összejött valakivel. Mintha nem is léteztem volna...Azt hittem, belehalok. Már egész napokat sírtam át, de minden reggel felkeltem, hogy dolgozni menjek. Közben észrevétlenül megváltoztam...Jobb ember lettem, mint voltam. Nem iszom, nem hisztizek, csendes lettem, megfontolt, és humorosabb. Talán a humor mögé rejtem a valódi érzéseim. Mindennap agyalok, hogyan szerezzem vissza, mit tegyek, hogy újra belém szeressen, mert hátha benne sem múlt el nyomtalanul...És még a legjobb barátja is segít, legalább annyiban, hogy egy találkozó létrejöjjön. De nem tudom, hogy szemtől szemben hogy fogom viselni ezeket a terheket. Nagyon szerelmes vagyok még mindig. Voltam azóta másokkal is, de nem éreztem semmit, minimális vonzalmat sem. Csak dolgozom, eszem, alszom...és szenvedek. Mit tegyek? Vele akarok lenni. Mindegy mennyit kell várnom erre.


22L



2016. aug. 8. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez sajnos két személyen múlik és ha már kétszer szétmentetek valószínű harmadjára nem szeretné újrapróbálni. Ezekből tanulni kell, múltat magad mögött hagyni és a jövőre koncentrálni.
2016. aug. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De hogyan, ha még mindig szeretem? Jártam azóta mással is, egy hónap után agyhúgykövet kaptam, és dobtam a pasit. Szex sincs senkivel, mert mindig rá gondolok. Mindenképpen vissza szeretném valahogyan hódítani, hiszen a körülményeken, amik a szakítást okozták. Már tudom egy ideje, hogy mi a baj, meg azt is, hogy nem szereti a lányt, akivel van.
2016. aug. 8. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Téged sem szeret. Szépen lejárattad magad a szemében, egy könnyűvérű, felelőtlen, ambíciótlan, összevissza kallódó, önállótlan lány (nem nő!) vagy a szemében.


"Voltam azóta másokkal is, de nem éreztem semmit"

Akkor megérte... hadd ne mondjam rád a jelzőt, amit ezek alapján gondolni lehet rólad. Mi lenne, ha nem adnád magad olyan könnyen mindenkinek, főleg akkor, ha másba vagy szerelmes?

2016. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ez most picit feminista lesz, de szerintem egy nő ugyanúgy jogosult arra, hogy azzal szexeljen akivel akar, mint a férfiak. Önállótlan sem vagyok, hiszen az elmúlt 3 évben, mióta kirepültem a családi fészekből, mindig volt mit ennem, és mindig volt annyi pénzem, ami fedezte a lakhatásom, és egyéb kiadásaim. Apropó, ő nem is tud az én kis kalandjaimról, mint ahogyan senki más sem. Az ember az ilyet nem veri nagydobra. A legjobb barátaim sem tudják. Úgyhogy ezeket az indokokat ki is zárhatjuk. :)
2016. aug. 8. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Más kérdés az erkölcsösség, meg az egy éjszakás kalandokról való felfogás.


Szerintem nem kellene erőltetned ezt a kapcsolatot. Ahogy egy ismeretlen klasszikus mondja: "Felmelegítve csak a töltöttkááposzta jó."


SOHA nem lesz ugyanolyan, mint volt. Nem lesz bizalom, a múlt terhei ugyanúgy nyomni fogják a kapcsolatot. Csak még több fájdalom és szenvedés következne.


Tudom, hogy nehéz túltenni magadat, de menni fog. Ne feltétlen a szexuális vagy párkapcsolatokban keresd a vigaszt. Inkább új élményekben, új emberekben, utazásban, tanulásban, sportban. :)


Hatalmas közhely de igaz: Az idő minden sebet begyógyít!

(Lehet évekbe telik... de akkor is jobb lesz :) )

2016. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!