Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakitottam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakitottam?

Figyelt kérdés
Ma szakitottunk a barátommal. Egyrészt nagyon le vagyok terhelve, munka, tanulás, egy hobbimról már le kellett mondanom. A barátom depresszióval küzd. Amikor jól van, akkor nagyon jó társaság és szeretek vele lenni. Sajnos az volt a helyzet, hogy elhanyagolt engem sokszor. Ha a barátja füttyentett, akkor ő szaladt. Vagy hasonló esetek, mindig a haverok, barátok.. Én is fontos voltam, tudom, mint egy biztos pont de sokszor csak a sor végére kerültem. Hiányzott.. Mondtam neki ezeket, komolyan is átbeszéltük az egészet. De neki fontos hogy segitsen a barátainak, ott legyen stb. Ma szakitottunk :( nincs időm mindaz mellett, amiket csinálok, egy párkapcsolatra egyszerűen.
2016. szept. 7. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha már nem érezted magad jól a kapcsolatban akkor igen, jól tetted.
2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Azért, ahogy hozzáállt a kapcsolathoz, nem igazán értékelt :(. A maga módján igen, mert teljesen jónak gondolta azt, ahogy a helyzetet kezeli. Hogy majd mindig ott leszek de kinek leszek ott? Annak aki nincs is itt.. Másrészt igen, időhiányban szenvedek és igy egy párkapcsolatnak nincs is értelme. Ha mindig csak rohanunk.
2016. szept. 7. 21:04
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Azt hiszitek, hogy a párkapcsolat egy szabadidős foglalkozás? Olyan furák az emberek.
2016. szept. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján, semmi közötök nem is volt egymáshoz. Talán 1-1 futtába elkövetett szexen kívül.
2016. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Biztos pont voltam neki ezt maga is megmondta. Mindig jöhetett hozzám, ahogy én is hozzá csak aztán ahogy elfoglaltabbak lettünk, ő is én is.. Valahogy minde megváltozott.
2016. szept. 7. 21:15
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól tetted. A pasinak jó lelki szemeteszsák voltál és nem több, te meg nem tudod hogy miből áll egy kapcsolat. Az nem egy szabadidős tevékenység...
2016. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mennyivel vagy elfoglaltabb mint más ember aki tanul és dolgozik, de ez nem azt jelenti hogy a párkapcsolattal nem egyeztető össze.

Bizonygatod itt nekünk mennyire nincs időd és nem érsz rá, akkor most mi itt a kérdésed tőlünk? Szakitottál vele most már van időd, ugyhogy a probléma megolva....

2016. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy nincs időd párkapcsolatra. Egyszerűen önző vagy, aki képtelen a társas életre. Majd amikor a korosztályod az unokákkal játszik a parkban, te meg egyedül szomorkodsz, akkor fogsz rádöbbenni, hogy mekkorát hibáztál, de akkor már késő lesz.


Ez tetszik: Ha a barátja füttyentett, akkor ő szaladt. Vagy hasonló esetek, mindig a haverok, barátok - szembeállítva ezzel: nincs időm mindaz mellett, amiket csinálok, egy párkapcsolatra egyszerűen.


Még magadnak is hazudsz.

2016. szept. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem voltam megelégedve azzal, hogy a kis időnket ami volt haverokra cserélte le. És nem, egy normális kapcsolatra nincs időm mivel hétvégén is melózok van, hogy este 10-ig és akkor vasárnap már nem maradok ki mert hétfőn korán kelek. Ennyiből áll az életem, és mellette a tanulás meg a párommal ami időt össze tudtunk hozni, az a kevés.
2016. szept. 8. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Magyarul egyiktőtöknek se volt ideje a másikra.

Mindenkinek arra van ideje amire akarja, de ez a ti esetetekben nem így volt ugyhogy nem vesztettetek sokat.

Ha azt mondod neked nincs időd a másikra akkor az már rég rossz.

2016. szept. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!