Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam. Jól tettem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Szóval a párom egy éve ezt játssza velem, hogy ő nem tudja akar-e családot, gyereket. 35 éves. Már háromszor volt szakítás közeli állapot. Most ez a legkomolyabb, mert mondtam, hogy költözzünk szét. De ilyenkor mindig elkezdi mondani, hogy ő is akar családot, meg gyereket. De ha kibékülünk akkor ezt valahogy elfelejti... Azt mondtam neki, hogy ha pár hét vagy egy hónap múlva is ezt érzi, akkor keressen meg, ne szédítsen tovább, vagy ha maga sem tudja mit akar, akkor addig meglátja. Amúgy szeretjük egymást. Jó ez így?
2016. aug. 15. 10:16
 1/9 A kérdező kommentje:
ja még annyi, hogy ő azt állítja, hogy ő csak bizonytalan az egészben. fél a felelősségtől, fél továbblépni az életében. De hogy tudja, hogy ez az élet rendje.
2016. aug. 15. 10:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted! Ezzel a macska egér játékkal csak a te idődet húzza.

A csávó rájött, hogy ezzel a szédítéssel, te bármikor vissza mész hozzá, hülyét csinál belőled, szerintem ez a napnál is világosabb.

Ha annyira szeretne téged akkor nem filózna ezen, hogy akar e családot avagy sem.

2016. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De azt tudom, hogy szeret. Ismerősök is azt mondják, anyám is, hogy biztos hogy szeret. Csak ő ilyen bizonytalan mindenben, meg neki a bulizás a lényeg. Nem apának való. Csak kiváncsi vagyok, hogy ha elveszít, akkor is ezt fogja-e gondolni még. Nem csak azért mert most ő megijedt...
2016. aug. 15. 10:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Más terveitek vannak. Van ilyen, csak nem szabad a szerelem zászlaja alatt elvesztegetni az életet. Helyesen döntöttél.

Voltam ilyen kapcsolatban. "Még élni akarok", "megijedtem", "ez olyan komoly döntés"... a végén már ott tartottam, hogy magam sem tudtam eldönteni mit is akarok az élettől.

Majd lesz olyan, akivel hasonlóak a terveitek, aki nem bújik ki a felelősség alól. Csak türelmesnek kell lenni.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy minden apróság miatt szakítsunk, ha nem kapjuk meg amire vágyunk. De a család, gyerek kérdése egészen más. Valaki vagy akar vagy nem, ebben nincs kompromisszum.

2016. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez most akkor azt jelenti hogy ő nem akar? Csak azért mondja hogy ne veszítsen el? ha nem akar, akkor meg nem értem miért nem mondja azt... vagy maga is bizonytalan ugye?
2016. aug. 15. 10:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Én megmondtam a barátnőmnek még 26 évesen, hogy nem akarok családot, se házasságot.

A jelek szerint elfogadta, de még jó ideig hihette, hogy ez majd megváltozik.

Hát nem, nem változik meg.

30 felett vagyok és sose voltam biztosabb benne.


A srácod valószínűleg ugyanúgy tudja már, hogy mit akar, de ismer téged és tudja, hogy elhagynád, ha az igazsággal jönne elő.

2016. aug. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
oké, dehát most elhagytam :D mostmár mit akar?
2016. aug. 15. 11:39
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Téged, kölykök nélkül...

Azt gondolom, hogy nehezen tud elengedni téged, mert szeret. Ha viszont jól látom, te a gyerek gondolatát szereted jobban, mint őt, tehát neked kell távol maradnod tőle, ezt a döntést neked kell meghoznod.

2016. aug. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de én nem akartam fyereket az előző kapcsolatomban.


Válasz a kérdésedre, igen, csak azért mondja, hogy akar csaladot, mert szeret téged. Valójában nem akar. Mi is szétmentünk emiatt, nem a világ vége.

2016. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!