Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jól tettem, hogy szakítottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy szakítottam vele? L/22

Figyelt kérdés
4 évig voltunk együtt a barátommal és már szerettünk volna összeköltözni, de ő csak akkor ha az anyja is velünk lakik. Én viszont így nem akarok, mert az anyja iszik meg hamar ott hagyja a munkahelyeit is mindig. Teljesen össze van nőve az anyjával. Eleve én úgy akartam, hogy kettesbe. Már 1 éve tudom, hogy ő csak így akarta, nem is tudom miért húztam eddig, talán reméltem, hogy meggondolja magát. Tegnap mondtam, hogy én így nem akarom folytatni, mert ebben ugyse tudunk dűlőre jutni később se és szakítottam vele, de nagyon fáj. Szerintetek jól döntöttem?

2015. aug. 17. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Igen, jól tetted.
2015. aug. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Teljesen jól tetted, ne bánd, mert kapsz jobbat, ő már nem változott volna.
2015. aug. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól tetted. Én a helyedben kakáltam volna akkor az összeköltözésre.
2015. aug. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jol tetted, eljen a kisfiu anyucival.
2015. aug. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyuci kisfia effektus.......

Az a helyzet, hogy ilyen felállás mellett nem is igazán a fiúval kell balhéznod, hanem az anyját kell meggyőznöd arról, hogy elég jó vagy a fiacskájának és lépjen egyet hátra. Van olyan anyuci akinek nem lehet megfelelni, ilyenkor nem is érdemes erőltetni a dolgot.

Hosszútávon biztos hogy jól döntöttél, rövid távon szenvedni fogsz, mert szeretted.

37F

2015. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!