Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan viselitek a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselitek a szakítást?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem egy kisebb szünet után.Már a szünet is nagyon nehéz volt,hogy nem láthatom,nem lehetek vele együtt.Egyébként is ritkán tudtunk találkozni.De most nagyon fáj,főleg,hogy többször megcsinálta velem ezt,mert tudta hogy én vele szeretnék lenni.

2016. máj. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Pörkölt.
2016. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Ananászos burgonyagombóc.
2016. máj. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen elég frusztáló az az érzés, mikor tudatosul, hogy egyedül maradtam. Én ilyenkor felpiszkálom barátaimat, hogy találkozzunk többet, szervezzünk közös programokat. Igyekszem kerülni a szakítást, mint témát, inkább próbálom helyrerázni magam. Eleinte piszok nehéz, aztán egyre könnyebbé válik.

Ha ezt már sokszor megtette veled, akkor nem kár érte. Nem vagytok összeillők, nem becsült meg téged. Szedd össze magad, és éld a saját életed, amiben neki már nincs helye.

2016. máj. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
basz**t rossz érzés, de túl lehet élni, mivel élek még :)
2016. máj. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
eléggé sz@r
2016. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én most tudtam meg, hogy életem nagy szerelme csak üzleti okok miatt volt velem. Szerinted én hogy érzem magam 4 év hazugságban élés után?
2016. máj. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3:Igen,volt rá példa,hogy megtette és vázolta,hogy mi lesz utána.Leírta még csak nem is személyesen közölte és elmondott mindennek. Utolsó: nagyon sajnálom!Mi történt? Ebből semmit sem vettél észre?
2016. máj. 27. 23:53
 8/8 anonim válasza:
Minden egyes ejszaka ugy alszom el hogy potyognak a konnyeim lassan mar egy honapja..reggel es este o az elso gondolatom,csak ra tudok gondolni..borzasztoan hianyzik..
2016. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!