Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Szakítani fog velem a barátnőm ha elmegy egyetemre?

Figyelt kérdés

A barátnőm idén érettségizik, szeptemberbe egyetemre megy, ahová biztosan felveszik mert jól tanul. Az egész gimnázium alatt együtt voltunk. Én érettségi után nem tanultam tovább, 18 éves korom óta dolgozom. OKJ- s képzést kaptam. Amikor összejöttünk én 20 ő 15 éves volt. 4 éve tart a kapcsolatunk, volt hideg - meleg. Szégyenlem, de a 4 év alatt volt megcsalás a részemről, ő a teljes sztorit nem tudja csak körvonalakban. Félek hogyha belekerül egy új környezetbe, új emberek, fiúk, gólyatábor stb. elveszti irántam az érdeklődését. Elvégre az egyetemi évek a bulizásról szólnak...Most azt mondja nem lesz így stb de azért félek. Van okom aggódni? Tapasztalatok? SOS!

24/F



2016. ápr. 20. 16:59
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Okè tegyuk fel nem bulizik. De akkor is egy "uj eletet" kezd uj tarsasaggal. hallottam sok ismerostol az egyetemi eveit h teljesen uj eletstilust vettek fel... nagyon aggodom
2016. ápr. 21. 00:34
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd ezt akarod csinálni akkor is, amikor dolgozni kezd és megint bekerül egy új közegbe?
2016. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 pörölycápa ***** válasza:

Csak azért, mert egyetemre megy, és más környezetbe, még nem kell feltétlen szakítania. Én már 3 éve vagyok távkapcsolatban a párommal (gimnázium alatt jöttünk össze), ráadásul én külföldön tanulok tovább, szóval csak kb 10 hetente tudunk találkozni, amikor valakinek épp szünete van (ő meg Magyarországon jár egyetemre). Én kb semmit nem buliztam az egyetem alatt, mert rühellem a szórakozóhelyeket, nem is iszok egyáltalán, szóval az egyetemnek nem kell a bulizásról szólnia... szólhat mondjuk a tanulásról is.


És még minimum másfél évig távkapcsolat is fog maradni, de várok, mert érte érdemes várni, nem az egyetemmel van baj. Sokkal inkáb azzal, hogy a kapcsolat eddig is problémás volt, megcsalással, mindennel. És én ilyen helyzetben úgy érezném, hogy nem érdemes kitartani egy ilyen kapcsolat mellett, találok ennél jobb párt is, aki hűségesebb és jobban megbecsül. És az új helyszín motiválhatja, hogy ha már ennyi minden változott körülötte, itt az ideje egy nem jól működő kapcsolatnak is véget vetni.

2016. ápr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
45%

Szia!

Én 23 éves fiú vagyok, barátnőm elment egyetemre 1 év múlva szakított velem és kidobott 4 évet az ablakon..Készülj fel szerintem rá....Még most sem hevertem ki sajnos...

2016. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Bettinaa7766 válasza:
szia!! koszi a valaszt! az uj kozosseg miatt? esetleg benne is volt "tüske"?
2016. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Bettinaa7766 válasza:
bocsi! ez egy privát akart lenni a kérdezőnek:)
2016. ápr. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!