Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért képes lenne szakítani?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért képes lenne szakítani? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éve vagyunk együtt a barátommal. Őt a munkája egy ideje Bukarestbe köti, szinte minden hétvégén kimegy. Egy ideig én is mentem vele sokszor (direkt ő kérte, hogy legyek vele, nehogy rámenjen erre a kapcsolatunk) de mivel érettségi előtt állok, mondtam neki, hogy amíg nem lesz vége ennek az időszaknak, nem szeretnék menni vele, kell a pihenés meg idő a tanulásra. Ezen teljesen kiakadt. Hogy nekem miért nem elég pihenni egy több órás út, meg idő a tanulásra, amíg ő dolgozik?(általában ezidő alatt, én egy hotelszobában dekkoltam, vagy sétálgattam a városba, és reméltem, hogy nem tévedek el...)

Teljesen ki van rám akadva, olyanok mond, hogy "szerinte egy olyan kapcsolatnak nincs értelme, ahol a felek nem akarnak együtt lenni"

Ez normális? Igaza lenne, és csak én vagyok hisztis?

27 éves amúgy


2016. ápr. 16. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Inkább örülj, hogy nem akar lerázni... De ha gondolod megadom az exem számát, ő sehova nem akart menni a haverjain kívül sehova, én meg addig vigyázok a barátodra :)


A hotelszobában nem tudsz tanulni?

2016. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én örültem volna ha engem ennyire akar a csajom 1 év után is...
2016. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy velem akar lenni, bár néha úgy állítja be, mintha csak a hétvége lenne, amit együtt tudunk tölteni, holott sokat találkozunk hétköznap is, már ahogy az időnk engedi.


Biztos meg tudnám oldani, ha akarnám, de nekem kell a nyugalom, a saját szobám, meg ilyen dolgok, hogy teljesen ki tudjak kapcsolni, és a tanulásra koncentrálni. Ez meg így nem megy, amellett hogy mindig hullafáradtan dobott haza vasárnap késő este, másnap meg suli.

Tényleg sokszor mentem vele, ezzel együtt lemondtam arról is, hogy mondjuk a családommal legyek, vagy kikapcsolódjak a barátaimmal, szerintem ő is lehetne tekintettel arra, hogy most nem egy kis röpdogára tanulok...

2016. ápr. 16. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

Ha ezért képes szakítani, akkor baxa meg,ne sajnáld.

Neked most a tanulás az első, az érettségi, ha elég intelligens fazon a barátod,megfogja érteni.

2016. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ezért szakít, akkor ne sajnáld.. Érthető, hogy most az érettségire gyúrsz, ezt neki is tudnia kellene. Talán van 2 vagy 3 hétvége addig? Ennyit ki lehet bírni..
2016. ápr. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!