Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Szakítani fog velem a barátnőm ha elmegy egyetemre?

Figyelt kérdés

A barátnőm idén érettségizik, szeptemberbe egyetemre megy, ahová biztosan felveszik mert jól tanul. Az egész gimnázium alatt együtt voltunk. Én érettségi után nem tanultam tovább, 18 éves korom óta dolgozom. OKJ- s képzést kaptam. Amikor összejöttünk én 20 ő 15 éves volt. 4 éve tart a kapcsolatunk, volt hideg - meleg. Szégyenlem, de a 4 év alatt volt megcsalás a részemről, ő a teljes sztorit nem tudja csak körvonalakban. Félek hogyha belekerül egy új környezetbe, új emberek, fiúk, gólyatábor stb. elveszti irántam az érdeklődését. Elvégre az egyetemi évek a bulizásról szólnak...Most azt mondja nem lesz így stb de azért félek. Van okom aggódni? Tapasztalatok? SOS!

24/F



2016. ápr. 20. 16:59
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Azt mondta nem érdekli hogy megcsaltam...irjatok kerlek!
2016. ápr. 20. 17:40
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

" Elvégre az egyetemi évek a bulizásról szólnak"


Ezt eddig csak olyantól hallottam akinek a büdös életben nem volt köze egyetemhez (és nem is lesz) :)


Nem erről szól, a gólyatábor se, senkire nem kényszerítenek semmit, bulik nélkül is lehet barátkozni. Egyébként benne van a pakliban, hogy megismerkedik valakivel, de csak akkor, ha veled rossz a kapcsolat (bár hozzáteszem, rossz...).


Annyi okod van aggódni, mint bárki másnak aki megcsalta már a párját.

2016. ápr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Egy igazi balek vagy,már bocs..Ha szeretted és ő is téged minek kellett megcsalnod? Ezt te rontottad el,fogd fel sírd ki magad aztán lépj tovább,legalább ebből is tanultál valamit !
2016. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 ~OnLány~ ***** válasza:
100%

Érdekes.

Sehol sem írtad még le,hogy Te mennyire szereted őt és képes vagy bármit megtenni érte,hogy ne hagyjon el.

Egy kapcsolatot ápolni kell,nem csak az egyik félnek,mindkettőtöknek.

Te megcsaltad. Az is érdekes,hogy most azon aggódsz,hogy vissza nyal a fagyi..

Biztos vagy te abban,hogy szereted őt?

Csak a féltékenység beszél belőled,látszik az írásodon,csak az aggaszt,hogy mást fog találni az egyetemen.


Nem garantálom,hogy együtt marad veled.Majd ha rájön,tudatosul benne,hogy mit is tettél vele,akkor lehet,hogy szakítani fog.Az sem biztos,ezt nem fogja senki sem kitalálni.

Valahogy nem hiszem,hogy komolyan gondolod vele..ez már inkább csak olyan kényszer kapcsolat.Se veled,se nélküled.

2016. ápr. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Bettinaa7766 válasza:
0%

van igazsag...az a baj hogy tudom hogy amikor megcsaltam ereztem valmit a masik irant is viszont nem birtam megtenni h elhagyjam ennyi ido utan stb igy visszamentem hozza. erzem h nem

a regi viszont megsem tudok elszakadni tole...

2016. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
detto ugyan ez van...te erted
2016. ápr. 20. 19:05
 17/26 A kérdező kommentje:
es ilyenkor mi van?
2016. ápr. 20. 19:05
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, új társaságba fog csöppenni. És ezt csak az igazán erős kapcsolatok élik túl. Láttam én is ezt-azt, úgyhogy bizony, lesznek ott más pasik is, talán minden hétre jutna jobbnál jobb a barátnődnek. Majd most kiderül, hogy mennyire erős az a szerelem.


Ugyanakkor ő is izgulhatna, hogy te mit csinálsz otthon amíg ő távol van. Szerintem te nagyon mélyen igenis érzed, hogy nem olyan ez a kapcsolat amilyennek lennie kéne, és csak azért vagy vele, mert ő eddig egy biztos pont volt neked. És most be vagy rezelve, mert ez a kényelmes, biztos pont kezd ingatag lenni.


Mindazonáltal nagyon álszent amit csinálsz... És ettől ő csak jobbat találhat.

2016. ápr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
76%
Megvan rá az esély, velem is ez volt. Új társaság, más közeg, más emberek. Más szellemiség, ha normális csoporttársai lesznek. Nekem is évek óta megvolt a szakmunkás párom amikor egyetemre kerültem, aztán rájöttem, hogy mennyivel több hozzámvaló, normálisabb srác van. Szét is mentünk fél éven belül. Remélem nálatok is így lesz, mert hogy nem szereted, az tuti. 25/N
2016. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az egyetem nem szól a bulizásról. Annak az embernek az élete szól a bulizásról, aki így döntött. Én pl egy bulit sem láttam az egyetem alatt, mert nem érdekel és ezzel sok szaktársam is így van. Másik fiút bárhol lehet találni, a ház előtt, vagy a munkahelyen, vagy akárhol. Ahhoz nem kell egyetem.
2016. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!