Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítani fog velem a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChristianeF kérdése:

Szakítani fog velem a barátnőm ha elmegy egyetemre?

Figyelt kérdés

A barátnőm idén érettségizik, szeptemberbe egyetemre megy, ahová biztosan felveszik mert jól tanul. Az egész gimnázium alatt együtt voltunk. Én érettségi után nem tanultam tovább, 18 éves korom óta dolgozom. OKJ- s képzést kaptam. Amikor összejöttünk én 20 ő 15 éves volt. 4 éve tart a kapcsolatunk, volt hideg - meleg. Szégyenlem, de a 4 év alatt volt megcsalás a részemről, ő a teljes sztorit nem tudja csak körvonalakban. Félek hogyha belekerül egy új környezetbe, új emberek, fiúk, gólyatábor stb. elveszti irántam az érdeklődését. Elvégre az egyetemi évek a bulizásról szólnak...Most azt mondja nem lesz így stb de azért félek. Van okom aggódni? Tapasztalatok? SOS!

24/F



2016. ápr. 20. 16:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsaltad, nem olyan nagy a szerelem. Biztos nem fog becsukott szemmel járni s kelni az egyetemen. Az elején gondolom okés lesz minden, de aztán bármi lehet. 20 évesen nem 15 évessel kellett volna kezdened. Semmire sincs garancia. Lehet eszébe jut majd egy görbe estén, hogy te megcsaltad, s titkon ő is megteszi, neked pedig halványlila fogalmad sem lesz róla... Alapjáraton törés van a kapcsolatotokon, amit ő nem felejt el, ahogy egy normális ember sem. Vagy-vagy. Az idő eldönti. L
2016. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Vicces, hogy be vagy fosva, közben te csaltad meg őt...


Remélem kinyílik a szeme és vissza se néz rád.

2016. ápr. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
99%,hogy szakít és 100%,hogy valaki(k) farkalják majd.
2016. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így nem tudom neked megmondani, mert nem vagyok jós.

Annyi biztos, hogy a megcsalás távolabb vitt titeket egymástól, tehát könnyebben túl fog tenni rajtad, ha úgy adja a helyzet.

(Bár számomra megfejthetetlen, hogy miért maradt veled, de ez maradjon az én gondom.)

2016. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Tudom igaz de eddig mindig ö volt aki jobban szenvedett és jobban akarta. Ismerösök mondták, hogy ö meg nem is élt, nem is volt más fiuval csak velem. Ez aggaszt. Eddig vegulis barmi volt egyutt maradtunk, de ez eleg nagy falat. Ö meg mindig nagyon szeret engem. regota vagyunk 1 pàr
2016. ápr. 20. 17:18
 6/26 A kérdező kommentje:
mèg annyi hogy volt màr egy se veled - se nélküled idöszakunk is az evek alatt. fel ev szex mentes idoszak is
2016. ápr. 20. 17:19
 7/26 A kérdező kommentje:
azt mondja még mindig szeret. tehát fel kell készülnöm a legrosszabbra. szomoru de ez van
2016. ápr. 20. 17:21
 8/26 A kérdező kommentje:
utolso! azert maradt velem mert szeret
2016. ápr. 20. 17:23
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
aki szerelmes az nem csalja meg a másikat.. tehát már nincs szerelem, nincs értelme a kapcsolatnak. csak kötöd az ebet a karóhoz.
2016. ápr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Oké, tegyük fel, hogy azért maradt veled, mert szeret, a megcsalás után is táplált pozitív érzelmeket feléd. De azt gondolom tudod, hogy akkor és ott valami eltörött benne, még úgy is, hogy túl tudott lendülni rajta, gyorsan "felejtett". Viszont a sebek még mindig ott vannak ám, visszacsinálni nem lehet...


Amúgy meg... Ne agyalj ennyit ezen, úgyis el fogja dönteni, hogy mit akar, te pedig értesülni fogsz róla.

2016. ápr. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!