Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vajon visszatér még hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon visszatér még hozzám?

Figyelt kérdés
hónapok óta bajok voltak, tiszteleten volt, rossz dolgokat mondott rám, és végül én találkoztam egy fiúval titokban mert kiakadt volna. emiatt kidobott a párom,hazaküldte postán a cuccaimat.. szakításunk után elmentem moziba a másik sráccal és lefeküdtünk.. mikor megtudta végleg kidobott és még rondább dolgokat mondott rám. nagyon fájt, haragban vagyunk de hiányzik, úgy érzem lehet én is hiányzom neki mert nagyon megviseli. SEGÍTSETEK

2016. márc. 7. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogunk helyetted ráírni :D

Keresd fel, hivogasd vagy menj a lakasa ele. De felrequrni azert nem volt a legbolcsebb dolog uhhogy valszeg pitizned kell majd nem keveset. De ha akarod, akkor ezeket be kell nyelned

2016. márc. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezen nincs mit segíteni....volt egy nézeteltérés köztetek amit nem tudtatok megbeszélni, erre Te másnál kerestél vigaszt. Mivel ez egy szimpla megcsalás a részedről, így kirakta a szűröd. A bizalomvesztés miatt nem lesz vissza út, ne reménykedjél, mert teljesen felesleges!

Új pasi, új kihívás és örülj ha nem fog még egy lapáttal alád pakolni a megcsalás miatt,mert a sértett férfi néha hajlamos erre....és elégtételt vesz.

38F

2016. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Ha gondok voltak akkor miért nem próbáltátok megoldani?

Ha tiszteletlen volt és rondákat mondott, miért nem szóltál neki?

Ha szeretted és nem akartál szakítani akkor miért randiztál mással?

Ha szeretted a párod akkor miért másik fiúval dugtál egyből?

Ha hiányzik akkor miért nem írsz neki?

Ha szakítottatok akkor miért akarod, hogy visszatérjen?


Túl sok itt a "Ha"...

Nem jósolok semmi jót. Még, ha gyűlöl is, akkor is szeret valamennyire mert a két érzelem elég hasonló. Gyűlölni csak azt tudod akit szerettél is. Másokkal teljesen semleges ilyenkor a helyzet, legfeljebb haragszol rá.


Ám nem látom értelmét ezt bármilyen szinten is folytatni. Úgysem lenne semmi a régi mert ő képtelen lenne megemészteni a dolgot, hogy ilyen gyorsan lefeküdtél mással. Nem akarom letörni a kedved, de férfiaknál többnyire így van azért. Ha a nőnket szakítás után egyből más keféli, megundorodunk tőle. Ez van.

2016. márc. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Talán nem véletlenül beszélt úgy veled. De mindenkit vissza lehet hódítani, csak az a kérdés van-e értelme. Amúgy miért akarsz ezekután visszamenni hozzá?
2016. márc. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az nem segít, ha lefeküdtél valaki mással, de talán van remény, de ez attól függ mire vagy hajlandó érte?
2016. márc. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mondtam neki h változtassunk de nem történt semmi...
2016. márc. 7. 19:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mondani kell, hanem megbeszélni és közösen dolgozni rajta.
2016. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megbeszéltük h nem lesz semmi. köszi srácok:)
2016. márc. 7. 19:22
 9/9 anonim válasza:

Lehet nem neki kellett vna valtoztarnia hanem neked....

Es egybol agyba bujsz vkivel? Gratulalok...

2016. márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!