Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Továbblépjek, vagy még van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Továbblépjek, vagy még van esély arra, hogy visszatér hozzám? (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Nos... volt párom, előző hét előtt szünetet kért csütörtökön, mert aztmondta hogy nem érzi azt amit régen, meg ilyesmi. Én megadtam neki. Következő hét hétfőjén, megláttuk egymást a suliban, demég köszönni se köszönt. Délután írta a jóhaverja, hogy megkérdezte tőle, hogy szakítani akar-e velem. És a válasza az volt, hogy igen. De nekem nem mondta, semmit sem mondott, még egy köszönést se kaptam. Este neten ráírtam, és szakítottam vele. Azt mondta hogy nemtudta, hogy hogy mondja el meg ilyenek... =/ Oké.. Én elég rosszul éreztem magam, voltak bennem felmerülő kérdések. Iskolában is észrevették hogy nincs velem valami rendben és a volt páromnmal sem, és egy nagyon jó és lelkizős tanár megkérdezte hogy mi a baj. Elmondtam neki, azt mondta hogy segít nekünk megbeszélni. Erre a volt párom, eléggé feldühödött, következő szünetben jött hozzám nagy szájjal, majdnem leharapta a fejem, hogy mit uszítom rá a tanárokat. Megvártam suli után, és félrehívtam, megkérdeztem hogy miért jutott idáig és hogy hogy, stb. A válasza az volt, hogy mert nem látott kihívást a kapcsolatban már. Hát ez elég rosszul esett... Délután édesanyja is leszidott neten keresztül. Hogy miért uszítom a fiára a tanárokat, stb. Következő nap, kiderült egy-két háttérbeli ok, a volt páromnál. Elég rossz családi helyzetben vannak, bármikor elvehetik otthonról anyujától államigondozásba, mert nem olyanok a körülmények. Nincs fizetése, nem dolgozik, kevés a pénz stb. És kiderült hogy ez a nincs kihívás a kapcsolatban, egy ürügy volt. Mert szégyenli magát a családi helyzete miatt... És nem merte nekem elmondani. Én nagyon szeretem még mindig őt, és vágyom utána, de nemtudom.. Várjak-e még rá, hogy majd ha jobb lesz a helyzet visszatér az esze, vagy kezdjek valami új kapcsolatot? Ugyanis van már pár jelentkező, de én bizonytalan vagyok jelenleg... És a barátai is azt mondják hogy ő nem ilyen ember, hogy valakit csak úgy eldob ilyen dologért, és hogy a barátait is eltaszítja magától meg minden... Szóval lépjek tovább, vagy van remény a várakozásban?

16/L

ő 17/F


2011. ápr. 13. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Még várjál rá!! Tuti hogy az van a dologban hogy a fiú szégyenlí az otthoni körülmények miatt magát. mert most ha belegondolsz az ő helyzetébe hogy pl mos te lennél az ő helyébe te mit tennél?..amugy hányéves a fiuu??
2011. ápr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Még várj. Mondjuk nem is értem, hogy juthat eszedbe, hogy másik pasid legyen, ha még őt szereted. Vannak jelentkezők, de azért nem kell összejönni valakivel,hogy legyen valakid, mindegy, hogy ki.

De várj még és próbálj beszélgetni a sráccal, kettesben, hogy neked nem gond a családi háttere, így is szereted, stb.

2011. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A továbblépés nem azt jelenti, hogy új pasid lesz, hanem hogy túl vagy az előzőn, nem hiányzik már. Ha nincs párod, akkor is tovább lehet lépni az előző kapcsolaton. (előző kommentelő is én voltam).

Alex

2011. ápr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen tudom... Csak azt mondják úgy könnyebb felejteni. Bár még én is úgyérzem, hogy várnom kell. Egyébként az 1. kommentelőnek: 17 éves.

Igen, de az a baj, hogy nem mondja el, hogy mi a baja... Mármint előzőleg is félrehívtam beszélgetni, előző hét kedden, és azt mondta hogy nincs semmi baja, miből gondolom? Meg ilyesmi... Szóval nemtudom.. =/ Eesetleg később? Köszönöm a válaszokat!

2011. ápr. 14. 00:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nehéz megnyílni bárkinek. Ha nagyon szégyenli a leírtakat, akkor nem lesz könnyű dolgod, el kell nyerned a bizalmát. Ehhez rengeteg türelem kell. Nem tudom, hogy most mi a helyzet, hogy csak ex vagy még jártok, de mond neki, hogy szereted, és szeretnéd folytatni ezt a kapcsolatot. Ha együtt vagytok, vagy kibékültök, akkor meg járjatok el szórakozni, nem feltétlenül fizetős helyekre, ha ezt nem engedheti meg magának, de sétálni, túrázni, vagy menjetek hozzátok filmezni vagy ami a hobbitok, azt is csinálhatjátok, bármit. Nem kell mindig lelkizni meg azzal nyüstölni, hogy ne szégyellje magát előtted, mert azt megunhatja, inkább közös programokkal kell elérni, hogy bízzon benned. Ami nem lesz egyszerű, de ha szeret téged, akkor talán annyira nehéz sem. Időnként persze sor kerülhet lelkizős beszélgetésekre, főleg ha rossz kedve van. :)
2011. ápr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Exem, szakítottunk előző hétfőn. Már szóba ae áll velem, elkerül, és ha beírok vagy valami akkor szótlan... Nemtudom mit tegyek...
2011. ápr. 14. 13:00
 7/10 A kérdező kommentje:
Magammal pedig nem akarom nyüstölni... Nem akarok teljesen ráakaszkodni.. Talán még várjak?
2011. ápr. 14. 13:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne is akaszkodj rá, ne kérdezősködj, csak biztosítsd arról, hogy te bármilyen helyzetben mellette állsz, és ha mégis beszélni akarna, te ott leszel.
2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem várj. mondd meg neki 4szemközt, hogy nem akarsz fontoskodni, de te nagyon szereted őt, és ha beszélgetni akar, vagy baj van, te ott vagy neki. biztos el fogja utasítani, hisz pasi, de belül jól fog neki esni.:)
2011. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
igen tudom, türelmes leszek, csak nem akarok ráakaszkodni annyira... előző héten egyébként írtam neki facebookon egy üzenetet erről, hogy számíthat rám, én itt vagyok... de felőle érdeklődés felém nem nagyon van... várok még... szeretem őt nagyon :(
2011. ápr. 17. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!