Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély, hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy legyen belőle valami? <bocsi ha hosszú>

Figyelt kérdés

Sziasztok, új vagyok, úgyhogy bocsi ha valamit elrontottam.

Igazából a véleményetekre lennék kíváncsi. Van egy lány (17) aki tetszik, de odamenni hozzá nincs bátorságom, ez fakadhat abból, hogy még nem volt barátnőm (Lehet gáznak hat, de az általánosban elég gyenge volt a felhozatal, de aki tetszett az is elutasított). arra gondoltam, hogy internetes segítséggel talán könnyebb lenne (ld.: myvip, msn), és miután megismert, és nem találok arra utaló jeleket, hogy hidegen hagyom, akkor odamennék hozzá, vagy hasonló.

(Még pár dolog, ami fontos lehet: 16,5/f , és hogy teljesen őszinte legyek, a humorérzékemmel egyáltalán nem vagyok megelégedve. Égetni nem akarom magam)


2009. jún. 18. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán van esélyed.Ha még eddig nem törölt msn-ről akkor meg pláne:D-Megbeszélsz vele egy talit és megpróbálod elszórakoztatni....és a többi megy magától.
2009. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szókincsedből ítélve tök értelmes srác lehetsz! :)

Szerintem legyél kicsit bátrabb, hiszen most mit veszíthetsz?! Minden ilyen próbálkozásban benne van a lehetőség, hogy esetleg elutasítás ér, de ha meg nem próbálod meg, akkor viszont 100%, hogy nem lesz belőle semmi! Szóval hajrá! Egyébként meg figyelj oda, hogyha meglát téged, hogy viselkedik. Pl. szokott-e rád nézni, mosolyogni, esetleg rádköszön, vagy elpirul, ha te köszönsz neki...ilyesmi! Először próbálj meg barátkozni, ebben a korban még azt jobban kedvelik elsőre a lányok...

20/L

2009. jún. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én már sokszor leírtam most is leírom...a nőket lányokat szinte sosem érdekli hogy hogy nézel ki...lehetsz te a telepi Putris Pisti is ha jó a dumád van humorérzéked és magabiztos vagy...ezekre gyúrj rá!!! meg legyen valami emberi formád és bárkit megkaphatsz de télleg bármelyik csajt...hidd el nekem
2009. jún. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, drágák vagytok. .Egyenlőre még (sajnos) nem vagyok vele beszélő viszonyban, igazából azt se tudom, hogy kezdjek-e kapásból udvarolni, vagy először csak barátkozzak. Már fentebb írtam, de szeretném hangsúlyozni, mert szerintem ez vízválasztó lehet, hogy nincs jó humorérzékem. Tegyük fel ha tetszem neki, az előbb említett hiányosságom túl sokat változtathat, nem?
2009. jún. 19. 00:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Hagy nyugtassalak meg: a humorérzék senkinek sem ugyanolyan mértékben és stílusban adatik. :) Hát te meg aztán honnan tudod, hogy a kiszemelt lánynak éppen nem a te humorod tetszik? Mert valamilyen humorérzéke mindenkinek van! Ha képes vagy megérteni a vicceket, képes vagy nevetni egy vígjátékon, képes vagy nevetni egy elírt szón, képes vagy egy jóízűt kacagni a kandikamerás felvételeken, akkor igenis van humorérzéked. Legfeljebb más dolgokat találsz viccesnek, ilyen is van.

De egyáltalán nem biztos, hogy egy lányt a humorral kéne megfogni. Mert ha ez így lenne, én nem járnék több mint fél éve a Kedvesemmel. :) Ugyanis nem hogy nem értem, de kifejezetten nem szeretem a humorát. Ha a humora miatt kellene mellette maradnom, akkor össze se jöttem volna vele. De az egész embert úgy, ahogy van szeretem. :)

A másik meg az, hogy az én humorom is nagyon inverz, legtöbbször csak bátyám érti, hogy bizonyos dolgokon miért nevetek. Ma reggel pl egy jóízűt nevettem az álmomon, ami nem is volt akkora hülyeség, mint elsőre tűnt... :)

Úgyhogy remélem, ezzel megnyugtattalak.

Lehet, hogy a lány pont olyan humorral van megáldva, mint te. :)

Szerintem beszélgessetek sokat msn, légy gyakran elérhető, vagy elérhető NEKI, küldözgessetek képeket, videokat, akár még olyanokat is mutathatsz neki, amiken te nevettél, (pl: "Most néztem meg ezt a videot, neked mi a véleményed róla?"), és akár azzal is lemérheted. Ha

tetszik neki a videó, értékelni fogja. Ha

tetszel neki te magad, értékelni fogja. Ha

kíváncsi rád, értékelni fogja. Ha

tényleg olyan aranyos, kedves, barátságos, mint szavaidból kitűnik, értékelni fogja. :)

Aztán ha megbeszéltek egy randit, olyan programot eszelj ki (erre vannak itt remek ötletek, csak keress rá "első tali", "első randi", "első találkozás", "hova vigyem először", "milyen program"), ahol nem lesz gond azzal, hogy neked kell megmosolyogtatnod - már ha valóban ettől félsz leginkább. :)

Sok sok sikert! :) Írj, hogy mi lett! :)

(22/L)

2009. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves 06-19 10:11 (22L)!

Írtam privátot, légyszi olvasd el, és írj!

2009. aug. 19. 00:10
 7/9 A kérdező kommentje:
nem tudom, hogy valaki észreveszi-e amit írok, de eszembe jutott, hogy mondtátok, hogy írjam meg, mi történik. semmi se lett belőle, mert a hölgy bár okos, nagyon elkényeztetett, és azt hiszi, hogy körülötte forog a világ. sajnos így nincs értelme szenvedni, azzal csak magamat degradálom. ettől függetlenül meg szeretném köszönni még egyszer azoknak, akik hozzá szóltak!
2010. márc. 5. 01:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, sajnálom, hogy vele nem alakult sehogy... De azért remélem, más valakit találsz, aki megérdemel téged. :) Meg akit te is megérdemelsz. :)

A most már 23/L - tavaly 06.19.-i :D

2010. márc. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
egyelőre nem látom a kiutat, de azért köszönöm a "jókívánságot"
2010. márc. 6. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!