Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van rá esély, hogy újra az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy újra az enyém legyen?

Figyelt kérdés

Egy évig és egy hónapig voltunk Együtt a barátommal, egy hete sincs még, hogy szakított, azt mondta, hogy már nem szerelmes belém, ami igen furcsa, mivel szeptember elején, még tényleg tiszta szívvel szeretett és szerelmes volt belém tudom, éreztem és ő is éreztette..

hihetetlenül különleges szerelem volt, és nagyon sokszor mondta, hogy neki én vagyok az igazi, és minden szempontból tökéletes.


Aztán szakított. Azt mondta, hogy most érzi, hogy neki egyedül kell lennie, hogy erre van szüksége, és arra hogy komolyabb célokat tűzzön ki maga elé.


Legetséges 2-3 alatt ki szeretni valakiből, akit egy évig mindennél jobban szerettél?


Azt mondta, hogy legyünk barátok.. a szokásos szöveg, igen. egy pár napig játszottam a közömböst, de rájöttem, hogy most ezt miért is teszem..?

azóta 95 százalékban ő keresett, és meg is említette, hogy nem úgy viselkedem ahogyan szoktam..

Azt mondta, hogy szeretné ha a legjobb barátok lennénk , és hogy mindent elmondjuk egymásnak, és ha mennénk el együtt ide oda..


szerintetek lehetséges, hogy megbánja és egyszer még újra az enyém lesz ?


2011. okt. 9. 23:30
 1/8 A kérdező kommentje:
2-3 hét alatt* bocsánat kimaradt :)
2011. okt. 9. 23:31
 2/8 anonim ***** válasza:
Hosszabbat nem tudtál volna írni? Olvassa el az akinek 8 anyja van.
2011. okt. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy ember soha nem lehet a tiéd csak egy tárgy. Szal a válasz nem.
2011. okt. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ejj a fiatalok túl sokat kombinálnak...
2011. okt. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Remény mindig van...
2011. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg van már neki új kiszemeltje...Hiába maradtok jóban,biztos nem fog róla mesélni neked.Ne is akarj tudni róla...
2011. okt. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még rájöhet, hogy hibát követett el.

De az is lehet, hogy nem.

2011. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Esély van rá, ha nem kezded el mondani neki hogy mennyire szereted és mennyire fontos.. Ha nem leszel miatta szomorú, hanem azt látja hogy el vagy nélküle, ismerkedsz, nagyobb az esélyed. És ne próbáld féltékennyé tenni. Mivel szeretett, már csak újra el kell érned nála azt az érzést,és nem olyan nehéz. Legyél vele olyan mint a kapcsolat elején.. Beszélgessetek, viccelődjetek, flörtöljetek stb.. És így elég nagy esélyed van, de ne szállj rá :)
2011. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!