Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van esély rá hogy ott legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély rá hogy ott legyen ugyanakkor?

Figyelt kérdés

Láttam ma egy lányt, álmaim nője volt külsőleg, és elmentünk egymás mellett. :( Nézett a szemembe, és én is az övébe. Szerintem tetszettem neki. De egy szerencsétlen voltam és nem fordultam vissza hogy odamenjek hozzá. Vajon van annak értelme hogy jövőhéten ugyanebben az időpontban arra megyek és kicsit várakozok, vagy sokat, bár utálok várni, és ismét ott fog elmenni? vagy hülyeség?

Nekem sajnos sietnem kellett, mert ment a buszom, ami távolsági úgyhogy 1 órával hamarabb jobb ha kimegyek hogy normális helyem legyen. Amikor egymás mellett mentünk én jöttem ki metróból ő ment le, aztán amikor a buszon ültem már egy fél órája újra megjelent, csak a villamos megállóban. De már indult a busz. Legszívesebben megállítottam volna és kirohantam volna. Durva hogy ilyen kis dolog milyen mély nyomot képes hagyni, ilyen még nem nagyon volt.


2009. jún. 19. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
szerintem erre az esély egy a tízezerhez. De próba cseresznye ;)
2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Leírnád h. hogy nézett ki? csak kíváncsi vagyok:)
2009. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ha álmaid nője volt, akkor érdemes megpróbálni, megér egy órát rá várni, mert aztán lehet h egész életedben várhatsz egy hasonlóra :):)


amugy tényleg, hogy nézett ki? :)

kiváncsi vagyok én is. esetleg még azt is kiderítheted a buszából,h hova megy v ilyesmi és iwiwen vagy myvipen keresgélhetsz felőle :)

2009. jún. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát azt nem lehet leírni hogy hogy nézett ki. Gyönyörű, vonzó, szexi, ahogy belenéztem a szemébe csak úgy sugárzott, szinte beleláttam. Nemértem miért lúzerkedtem, oda kellett volna mennem, és most azóta is itt szidom magam. Legalább ha elutasít akkoris megpróbáltam. Mind1, lehet jövőhéten megnézem nem jár e arra. Lehet hogy valahol épp végzett, valamivel, és mondjuk mindig akkor végez, és ott lesz. Bár lehet ezt már elcsesztem. :(
2009. jún. 19. 23:14
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
vagy esetleg ha láttad melyik buszra szállt fel/melyikekre várhatott, akkor azzal tenni pár kört?
2009. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Naponta többször képzeld el, hogy találkozol vele, állítólag az segít.
2009. jún. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A metróba ment be, aztán később onnan jött ki a stadionoknál, aztán meg ami ott a hungárián megy villamos arra szállt fel, nem vagyok egy nagy bkv-s úgyhogy nem tudom melyik villamos az. Havonta egyszer ülök bkv-ra akkoris ilyen történik. De nemhiszem hogy felülök valamelyikre, hanem a kettő között kicsit megállok aztán várok vagy egy órát hátha arra jön. De unalmas lesz, nem jön valaki várni? :) Lehet hogy segít hogy ha azt elképzelem hogy találkozom vele. De nem kell erőltetnem hogy erre gondoljak, azóta végig ő jár a fejembe. Mondjuk ez is gáz hogy ennyi történik és így gondolok rá. Többször is volt már ilyen de még egyik nőnek sem volt ilyen hatása, másnapra már mindet elfelejtettem és eszembe sem jutott visszamenni hátha ottlesz megint.
2009. jún. 20. 12:21
 8/10 anonim ***** válasza:

de milyen ruha volt rajta???

haja, szeme színe? stb?

2009. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttad az e-mailemet ?
2009. jún. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Végül mi lett?
2012. jan. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!