Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom magam kifejezni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam kifejezni de szakítani akarok, vajon hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!! Holnap találkozom a pasimmal mar telefonba ecseteltem neki de személyesen is el akarom mondani hogy vége az indok a következő:

Nagyon keveset beszélünk (szinte csak akkor ha a következő találkozóról van szó) illetve nagyon hideg velem (bár ha találkoznunk akkor nem) szóval nem mutatja ki. Kérlek segítsetek hogy fejezzem ki magam hogy érthető legyen es magabiztos es hogy valóban megértse a mondani valóm. Köszönöm 23/N


2016. febr. 4. 16:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ilyen mindig szeretni foglak hülyeségeket ne mondj. Amúgy az tényleg olyan áthidalhatatlan, hogy keveset beszéltek? Mindegy, te dolgod, szóval ha igen, akkor:

Mondd el, hogy nagyon keveset beszéltek és akkor mindig nagyon hideg veled. Erre ő, ha fontos vagy neki, elkezd ígérgetni, hogy máshogy lesz egy-két dolog. Ha nem akarod ezt megpróbálni, akkor legyen erre is egy indokod, hogy miért olyan jóvátehetetlen a szitu, amiben vagytok.

2016. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem se mondjál sablon szövegeket. Ezek "gázak"

Mondd el mit érzel és ennyi. Nem kell túlbonyolítani. Ha nem megy, akkor írd le. De a levelet személyesen add át, mert az megint gerinctelenség, hogy neten szakít az ember.

Felnőtt emberek vagyunk, igenis vállaljuk fel a döntésünket és viseljük a következményeit. Erről szól a felnőttség.

2016. febr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat amit idéztem a baromtol származnak. Valóban szakítani szeretnek, ha mar rosszul érzem magam egy kapcsolatban az szakításra való ok!
2016. febr. 4. 21:58
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Mindent össze vetve elmondtam neki, a válasza eleg fura lány vagyok ezeket amiket kerek (picit több figyelmet) nem tudja vállalni mert annyi fele van a feje munka stb...megse próbálta ennyire voltam neki fontos. Köszönöm mégegyszer
2016. febr. 5. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!