Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem tudom magam kifejezni de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom magam kifejezni de szakítani akarok, vajon hogyan?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek!! Holnap találkozom a pasimmal mar telefonba ecseteltem neki de személyesen is el akarom mondani hogy vége az indok a következő:

Nagyon keveset beszélünk (szinte csak akkor ha a következő találkozóról van szó) illetve nagyon hideg velem (bár ha találkoznunk akkor nem) szóval nem mutatja ki. Kérlek segítsetek hogy fejezzem ki magam hogy érthető legyen es magabiztos es hogy valóban megértse a mondani valóm. Köszönöm 23/N


2016. febr. 4. 16:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Béla!

Engem már nem elégít ki a kapcsolatunk, fejezzük be, legyünk mostantól barátok.

2016. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
"Vége, csá."
2016. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Tudn egyszerűnek meg viccesnek tűnik de nekem

Ez valóban fontos, értem az iróniát csak nem szeretem. Köszönöm

2016. febr. 4. 17:01
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Fejtsd ki az okokat, ahogy most nekunk. Ez nem vmi vilagraszolo szerelem, tenyleg. Lehet, h nem is kell sokat magyaraznod
2016. febr. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem irónia. Nem kellenek barokkos körmondatok, abból a pasik nem értenek. Legyél egyértelmű.
2016. febr. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Most miért nem jó így, ahogy leírtad?
2016. febr. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
2016. febr. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert erre jött a "nem akarlak megbántani meg mindig is szeretni foglak meg hat a "de mikor élőbe találkozunk nem vagyok nyers es hideg akkor most Mivan" tehát nem érti a modnandom lényeget
2016. febr. 4. 17:15
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha ennyire gáz, akkor írj neki egy levelet, küldd el neki, írd meg, hogy azért írod le, mert élőben nem tudod úgy elmondani. Élőben akkor már könnyebb lesz utána.
2016. febr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakitani szeretnél, vagy csak normàlis kapcsolatot?? Valamiért megtetszett a pasi neked nemde?? Ha szakìtani akarsz, csajos indokkal, " neked törödésre van szükséged amit ö nem ad meg, nem akarod megvâltoztatni de neked több törödés kell! Ugy làtod nincs közös témàtok, kevesbé érdeklödik iràntad. Szerinted egy kapcsolatban kell a verbàlis és nonverbàlis kommunikàcio ( gesztusok tettek). Sajnàlod te nem tudod kivàltani belöle ezeket. En egy lànnyal azért adtan fel 3randi utàn, mert 12 ora munka 3napig nappal 3nap pihenö ekkor én dolgozom mint minden hétköznap , majd neki 3szor 12óra éjszaka folyamatos müszak van ugy hogy honapokig hétvégén nem ér rà... ha meg végez a munkàban fàradt , hiàba van 3nap szünet az 2 mert ejszakàs elött ràpihen ejszakàs utàn szintén pihen szinte 1napot. Remelem a példàmon tudsz ihletet meriteni
2016. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!