Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás SMS-ben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás SMS-ben?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a barátom prostival vesztette el a szüzességét mielőtt összejött velem, ennek hatására teljesen megundorodtam tőle, rá sem bírok nézni, arra gondoltam, hogy sms-ben szakítok vele.

Szerintetek jó ötlet, vagy mégis személyesen kéne?


19/L


2015. jún. 12. 21:28
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Keresek egy olyat akinek nem kellett fizetnie azért, hogy elveszítse a szüzességét.
2015. jún. 12. 22:13
 22/36 anonim ***** válasza:
37%
Keress! Aztán majd kiderül, hogy mekkora bika volt és te vagy neki a negyvenharmadik. Az jobb, mint egy prosti a múltjában, végülis, teljesen logikus.
2015. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Aha, tehát a te világodban csak 2 féle férfi van, vagy prostival vesztette el a szüzességét vagy egy bika aki tucatjával falja a nőket. :D
2015. jún. 12. 22:20
 24/36 Interferencia ***** válasza:
34%
Ennyi erővel a te világodban meg a szánalmas lúzer, aki prostival veszíti el a szüzességét, meg a a normális, aki nem prostival; legyen az egy kiélt puma, egy hülyített 13 éves, az adott szórakozóhely ribije, stb.
2015. jún. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
54%

Nem olvastam végig a hozzászólásokat...


Én nem undorodnék meg csak azért, mert prostival vesztette el. Én inkább megbecsülném az őszinteségéért, hogy bízik bennem annyira, hogy ezt be merje vallani. De ez én vagyok.


SMS-ben szakítani NAGYON GÁZ. Szerintem. Inkább személyesen. Bármit is tesz bárki, személyesen illik szakítani. Már csak magad miatt is. SMS-ben szakítani gyávaság. Legyen büszkeséged, vállald fel négyszemközt. A szemébe mondd el a véleményedet a dologról.

2015. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
41%
Ne győzködjétek, a srác jobban jár egy igazi nővel! Küldj sms-t és kész! Az jellemez a legjobban!
2015. jún. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
64%
sms ki él még azzal? ...
2015. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
51%

SMS? Te nagyon le van maradva. Én ha szakítok valakivel, simán csak a f.aszbukon megnyomom az "Unfriend" gombot.

Nincs ezzel semmi baj.

2015. jún. 13. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
40%

Személyesen kéne, MERT át kell add a negatív érzéseidet neki, ha csak 3 percben is. Ő még csak a vonzódó énedet ismeri, és nem fogja érteni ( a zsigereiben), hogy miért nem akarsz vele lenni, ha vonzódol hozzá. Kell találkoznia az elutasításod élményével is!

Különben epekedni és szenvedni fog.

2015. jún. 13. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
35%
én is úgy vesztettem el. remélem összejövünk majd, hogy aztán ezt közölhessem veled XD
2015. jún. 13. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!