Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem tudom elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elengedni?

Figyelt kérdés

Évek óta szakítottam egy lánnyal, mert féltem, hogy elhagy. Éveken keresztül várt rám, azóta megállapodott és családja lett. Én pedig nem tudom elfelejteni, lezárni. Nem akarom bántani a jelenlegi barátnőm, neki többször is meséltem erről, persze legtöbbször veszekedés lett belőle.

Ki mit ajánlana felejtőnek? (csak, mert szerintem mindent megpróbáltam amit lehet és legális)



2015. jún. 11. 15:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Embereld meg magad, ébredj rá, hogy a jelenlegi nőd szeret, a volt nődnek meg családja van. Nem tehetsz semmi olyat, ami minden negatív viselkedésformát mellőzve változtatná meg a dolgokat. Szeress, gondozz, legyél jó társ. Ha az élet úgy kívánja, még mindig lehetsz törődő barátja a volt szerelmednek.


Na, ez nagyon filmes volt, nem? Pedig tényleg így gondolom.

2015. jún. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Beszélj a volt nőddel. Lehet, hogy sikerül egy nagyon mély és jó barátságot kialakítani vele, és akkor már meg fogsz nyugodni, meg a környezetetek is.

Ha valaki éveken keresztül várt rád, akkor valószinűleg annak a személynek a családja is pontosan képbe van azzal, hogy te mit jelentettél az adott nő számára, igy ők is meg fognak nyugodni.


Szóval szerintem inkább mentsd a menthetőt és tedd helyre amit elrontottál.

2015. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%

* ébredj rá, hogy a jelenlegi nőd szeret,


És akkor mi van?


Gondolom az exet is szereti a jelenlegi pasija, de az is tisztában van azzal hogy ki mit tölt be a másik életébe...


Egy barátság sokszor sokkal értékesebb tud lenni mint egy kapcsolat pl.

2015. jún. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem mesélgetnél az exedről ilyen formában,már kidobtalak volna.Legalább annyi gerinc legyen benned hogy nem a mostani barátnődnek nyavajogsz az exedről.Jobban járna ha otthagynád,ha ennyire nem bírod lezárni a dolgokat.Az exedet meg ne háborgasd,mert csak az ő lelki világát is feldúlod a beszélgetéssel.Vállalj plusz munkákat hogy ne legyen időd gondolkozni,szerezz új élményeket,utazz,legjobb lenne a Föld körül,vagy gyalogolj ezer km-t hogy elfáradj,és zárd le most már a múltat.
2015. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4 Az exét csak nyugodtan háborgassa, valószínűleg mindkettőjüknek szüksége van a másikra.Barátként.
2015. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

4 Vannak olyan emberek akiknek szüksége van a másik emberre, hogy a közelükben tudják. Ritka, de van ilyen.Létezik.


Ezt valaki hiába akarja eröltetve zárni, nem fog neki menni. Se világ körüli úton, se gyaloglással, se semmivel.

2015. jún. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
5-ös,ez nem biztos.Az exnek férje,gyereke van,valószínűleg lezárta magában ezt a dolgot,és nem biztos hogy nagyon ujjongana ha megjelenne nála a kérdező.
2015. jún. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"szakítottam egy lánnyal, mert féltem, hogy elhagy"


Nem kommentelem. Nincs értelme. Szép napot!

2015. jún. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
50%
7 Ezt ne te mond meg, hanem majd az ex a kérdezőnek-ha igy van. De szerintem nincs igy. Főleg akkor ha valaki valakire éveket képes várni.
2015. jún. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9 : azért nem ujjongana,mert lehet hogy felzaklatná lelkileg,és a kis kialakított családi légkör amit létrehozott,felborulna.És ez kinek lenne jó ?
2015. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!